Grant's Whisky rozpoczyna kolejny rok współpracy z Feno

Grant's Whisky rozpoczyna kolejny rok współpracy z Feno

Agencja Feno po raz kolejny wygrała przetarg na obsługę Grant’s Whisky. Nieprzerwanie od stycznia 2015 r. Feno odpowiada za stałe działania w mediach społecznościowych marki (w tym obsługę profilu marki na Facebook’u wraz z moderacją i produkcją kreacji), tworzenie dedykowanych aplikacji...

...landing page’y oraz sesje zdjęciowe.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Grant’s Whisky to tworzona od 5 pokoleń – a dokładniej od 1887 roku - szkocka marka rodzinna, produkująca whisky. Warianty whisky Grant’s dostępne są niemal na całym świecie.

Działania agencji nie ograniczają się tylko do obsługi mediów społecznościowych. Feno odpowiedzialne jest za aktywizację fanów, w tym za pomocą różnego rodzaju dedykowanych aplikacji oraz niestandardowych rozwiązań konkursowych. Podkreśleniem unikalnego wizerunku marki są również wykonywane prze Feno sesje zdjęciowe – utrzymujące styl, charakter i klimat szkockiego trunku. Zdjęcia i filmy są wykorzystywane w późniejszej komunikacji w mediach społecznościowych i w innych materiałach promocyjnych.

Feno i Grant’s Whisky zapraszają wspólnie do dołączenia do #ekipaGrants przy szklance wybornej szkockiej!

Obecnie Agencja Feno zatrudnia 55 osób z doświadczeniem zarówno po stronie klienta jak i domu mediowego. Definiuje digital jako zmianę zachowań konsumentów na poziomie: myślenia, komunikacji i działania. Proponuje rozwiązania marketingu 360 łącząc media tradycyjne i cyfrowe. Z dumą pracuje dla takich Klientów jak: Wizz Air, Electrolux, Intersnack, Goodyear, Dunlop, Dębica, Grant’s, Netia, Pz Cussons, Nicorette, Fundacja DKMS.

 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij