„Zawsze lekkim krokiem” – Schulz i Diosminex w musicalowym stylu

„Zawsze lekkim krokiem” – Schulz i Diosminex  w musicalowym stylu

Wystartowała kampania reklamowa leku Diosminex, wykorzystująca trend femvertisingu. Spot realizowany w musicalowym stylu wyróżnia markę w kategorii. Za realizację odpowiada agencja Schulz brand friendly.

Diosminex to produkt firmy Valeant , który leczy objawy związane z niewydolnością krążenia żylnego kończyn dolnych. Wyzwaniem dla agencji było stworzenie kampanii, która jest wyróżnialna, bazuje na emocjonalnych korzyściach i jednocześnie wzmacnia ekspercki charakter marki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spot emitowany jest w stacjach ogólnopolskich oraz w kanałach tematycznych od 1 maja.

„Naszym sposobem na wyróżnienie w kategorii jest wykorzystanie konwencji musicalu. Konkurencja realizuje spoty reklamowe w bardzo racjonalnej formie, pokazując problem i rozwiązanie. My wykorzystaliśmy trend femvertisingu odwołując się do potrzeb, oczekiwań, codziennych trudności kobiet i w lifestylowy oraz lekki sposób pokazaliśmy korzyści z zażywania leku.” – komentuje Wojciech Papuziński, Creative Group Head Schulz brand friendly.

Spot można zobaczyć:

Koncept kreatywny polega na pokazaniu grupy kobiet w różnym wieku, różnych użytkowniczek kategorii Diosminexu. Poprzez skomponowaną specjalnie na potrzeby spotu piosenkę dowiadujemy się, że dzięki produktowi Diosminex mogą żyć tak jak lubią – bez bólu i żadnych ograniczeń w aktywności. Przekazywanie leku z ręki do ręki wzmacnia dodatkowo poczucie rekomendacji w tej grupie docelowej.

Za kreację kampanii odpowiada agencja Schulz brand friendly, a za realizację spotów Propeller Film.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij