Dawid Podsiadło, Sokół i "Świadomy sen" w nowej kampanii Johnnie Walker'a

Dawid Podsiadło, Sokół i

Płonący samochód, klucze, pościg. Dawid Podsiadło i Sokół stworzyli wspólny utwór i towarzyszący mu teledysk. Wszystko w ramach kampanii „Rób to, w co wierzysz” , do której artystów zaprosił sam Johnnie Walker.

Praca w studiu była dla artystów nowością. Pozwoliła im w nieszablonowy sposób połączyć elementy charakterystycznych dla siebie stylów muzycznych. Efekt był sporym zaskoczeniem dla fanów obu artystów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tekst utworu opowiada o tym, że czasem najlepszą decyzją jest zrobienie kroku wstecz, by móc zrobić kolejne do przodu.

Teledysk osadzony jest w tajemniczym klimacie. Śledzimy w nim Sokoła i Dawida Podsiadło wplątanych w zagadkową grę. Do czego doprowadzą artystów tajemnicze wskazówki?

Za kreację kampanii odpowiedzialna jest agencja VML.

Teledysk jest kolejnym krokiem marki Johnnie Walker w kontynuowaniu niestandardowej formy kampanii. Do współpracy zapraszane są ikony polskiej muzyki i filmu. Nieoczywiste połączenia artystyczne kończą się zaskakującymi efektami, a artyści w projektach otrzymują nieograniczoną przestrzeń do realizacji najbardziej śmiałych pomysłów muzycznych.

Piosenka „Świadomy sen”, jest kolejną odsłoną współpracy Dawida Podsiadły i Sokoła. Jakiś czas temu artyści zwiedzali destylarnie, opowiadając o początkach swoich karier oraz degustując i poznając historię whisky Johnnie Walker.

Wycieczka ta miała podkreślić, że za nowy blend Johnnie Walker odpowiedzialni będą światowej sławy artyści, których pasja, odwaga w eksperymentowaniu i wytrwałość zaowocuje nowym, nieoczywistym smakiem whisky.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij