PKO Bank Polski stawia na Artegence

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PKO Bank Polski stawia na Artegence

Agencja Artegence wygrała przetarg na obsługę PKO Banku Polskiego. Będzie odpowiadać za działania digital oraz komunikację BTL. Umowę podpisano na dwa lata.

- Agencja Artegence dołączyła do zespołu odpowiedzialnego za tworzenie komunikacji marketingowej dla PKO Banku Polskiego. Wybór nie jest przypadkowy – agencja kreuje odważne i oryginalne projekty bazując na najnowszych trendach i technologiach. Przede wszystkim będziemy chcieli wykorzystać olbrzymie doświadczenie Artegence w komunikacji w internecie – mówi Michał Kuczmierowski, dyrektor Pionu Marketingu i Komunikacji w PKO Banku Polskim

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Bardzo się cieszę, że udało nam się zdobyć zaufanie lidera rynku bankowego w Polsce. W Artegence mamy duże doświadczenie we współpracy z instytucjami finansowymi i zrobimy wszystko, aby w projektach dla PKO Banku Polskiego wykorzystać je jak najlepiej – komentuje Andrzej Szewczyk, prezes Artegence.

- Zostaliśmy docenieni w jednym z najważniejszych, ostatnio, wydarzeń przetargowych w branży. To dla nas wielka motywacja i kolejny zastrzyk pozytywnej energii, którą teraz możemy przełożyć na pracę dla jednej z najbardziej prestiżowych marek na polskim rynku – dodaje Łukasz Szmel, new business / co-managing director agencji.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij