Pomarszczone palce i niesforne naczynia w reklamie, która jest… musicalem!

Pomarszczone palce i niesforne naczynia w reklamie, która jest… musicalem!

Ten, kto wynalazł zmywarkę, już dawno powinien dostać pokojową Nagrodę Nobla. Jednak wielu z nas wciąż codziennie przeklina wniebogłosy ręczne mycie naczyń. Zobaczcie nową, globalną kampanię reklamową marki Finish!

Głównym punktem kampanii jest 75 sekundowy spot, który formą przypomina musical, a wszyscy bohaterowie są pięknie i kolorowo ubrani z uśmiechami, które wydają się być przyklejone do ich twarzy, nawet jeśli mowa o ręcznym myciu naczyń, którego nienawidzą.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania dostępna jest, póki co w Chinach, Brazylii, RPA i Turcji, gdzie mycie rąk jest normą, choć marka zapowiada rozszerzenie jej zasięgu.

Zobaczcie, jak bohaterowie spotu, w dość ironiczny sposób, demonstrują swoją nienawiść do ręcznego zmywania naczyń i pomarszczonych od wody i detergentów dłoni!

Znakiem rozpoznawczym kampanii jest wielka, żółta rękawica, ikona mycia rąk, która w końcu wybucha, a lektor zachęca nas do opuszczenia broni i włożenia naczyń do zmywarki. Będzie ona wykorzystywana w reklamie internetowej, prasowej oraz OOH. 

Za kreację spotu odpowiada agencja Wieden+Kennedy, a piosenkę wyprodukował Warner Music.

PS

W jednej z swoich reklam marka Magistral przekonywała nas jednak, że zmywanie naczyń to prawdziwy relaks, podczas którego rozwiązujemy swoje problemy! Nawet jeśli Twoim największym problemem jest to, że Twój szef ciągle Cię dotyka.

PS2

A co jeśli… spędzasz całe życie na sprzątaniu…

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij