Publicis Media uruchamia NextTechNow i rozwija współpracę ze startupami

Publicis Media uruchamia NextTechNow  i rozwija współpracę ze startupami

W departamencie Business Transformation Publicis Media rozpoczął działalność zespół NextTechNow, który będzie pomagał marketerom nawiązywać współpracę ze startupami i w ten sposób wspierał ich w realizacji wyzwań biznesowych wynikających z transformacji cyfrowej.

NextTechNow nawiązał już strategiczną współpracę z ReaktorWarsaw. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

NextTechNow jest inicjatywą sieciową Publicis Media i stanowi jedną z kluczowych części oferty Business Transformation. Dostęp do niej będą mieli klienci wszystkich agencji należących do Publicis Media w Polsce: Starcom, Zenith, Mediavest, Blue 449, Performics oraz LiquidThread.

W obszarze zainteresowania NextTechNow są przede wszystkim startupy dysponujące rozwiązaniami gotowymi do wprowadzenia oraz takie, które działają w szeroko rozumianej branży komunikacji marketingowej. Wsparciem w realizacji planów biznesowych, jakie stawia sobie zespół NextTechNow, będzie strategiczna współpraca z firmą Reaktor Warsaw.

- NextTechNow wyróżnia się tym, że koncentruje się na małych partnerach technologicznych i firmach oferujących gotowe rozwiązania głównie z obszaru MarTech. W rezultacie możemy stwierdzić, że stawiamy klientów w centrum naszego modelu biznesowego. Osiągamy to dzięki łączeniu globalnej bazy startupów i wiedzy naszych ekspertów z know – how oraz lokalnymi bazami startupów, jakimi dysponuje nasz partner ReaktorWarsaw – mówi Sławomir Szwaj, Head of Startups Cooperation w Publicis Media Business Transformation.

- Strategiczne partnerstwo z Publicis Media było dla nas naturalnym wyborem. Głównym celem działalności Reaktora jest rozwój ekosystemu startupów, którego jesteśmy częścią. Możemy to osiągnąć dzięki bliskiej współpracy z Publicis Media, dając młodym przedsiębiorcom możliwości trudne do osiągnięcia w normalnych warunkach. Wspólnie oferujemy im jeszcze większe szanse na rozwój, dzięki dotarciu do najbardziej innowacyjnych międzynarodowych przedsiębiorstw – mówi Diana Koziarska, CEO ReaktorWarsaw.

W ramach współpracy startupy działające w obszarze branży komunikacji marketingowej będą miały możliwość nawiązania bliskich relacji z firmami o światowym zasięgu i w ten sposób rozwijać się we własnych obszarach działania.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij