Najbardziej rozpoznawalna polska para uruchamia agencję marketingową. Stor9_ zajmie się strategią komunikacyjną Lewandowskich

Najbardziej rozpoznawalna polska para uruchamia agencję marketingową. Stor9_ zajmie się strategią komunikacyjną Lewandowskich

Robert i Anna Lewandowscy wraz ze wspólnikiem Tomaszem Zawiślakiem uruchamiają agencję marketingową Stor9_. Na początku ma ona zająć się strategią komunikacyjną znanej pary sportowców, która ma łączyć wszystkie obszary działalności Anny i Roberta.

fot. Instagram

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak tłumaczy Tomasz Zawiślak — Ania i Robert Lewandowscy dostrzegli potrzebę stworzenia firmy, która będzie zarządzała ich aktywnościami biznesowymi, tak by nie rozpraszały ich one w podstawowej działalności zawodowej.

Na start, nowo powstała agencja zajmować się będzie tylko wizerunkiem Lewandowskich, a z czasem planuję współpracę innymi osobami publicznym, by doradzać im w zakresie komunikacji w mediach i w budowaniu marki i strategii komunikacyjnej.

Do Lewandowskich należy 70% udziałów agencji, pozostałe 30% - do ich wspólnika Tomasza Zawiślaka.

Stor9_ to kolejna z inwestycji jednej z najpopularniejszych polskich par. Robert Lewandowski w 2014 roku został współwłaścicielem firmy nieruchomościowej LS Investments, a także partnerem w funduszu Protos VC. Jego żona zaś rozwija swój blog osobisty Healthy plan by Ann.

W agencji pracują m.in.: Anna Zielińska, Maciej Dutkowski czy Jakub Zajdel.

Co myślicie o takiej inwestycji pary?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij