Firma Politan wzmacnia struktury managementu Działu Sprzedaży

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Firma Politan wzmacnia struktury managementu Działu Sprzedaży

Ryszard Kryus objął stanowisko Dyrektora Działu Eksportu w firmie Politan. Do jego najważniejszych zadań należy wyznaczanie kierunku i realizacja strategii rozwoju marek na rynkach zagranicznych.

Nowy Dyrektor Działu Eksportu Politana, z wykształcenia anglista i ekonomista, legitymuje się ponad 15-letnim doświadczeniem w handlu. Od dekady specjalizuje się w obszarze eksportu, budując i rozwijając współpracę handlową z firmami na całym świecie. Budował zespoły sprzedające produkty m.in. do krajów europejskich, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Iranu, Pakistanu, Indii czy Chin.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W Politanie jako Dyrektor Działu Eksportu wyznacza kierunki działania zespołu i realizacji strategii na rynkach zagranicznych w modelu brandowym i private label. Zarządza budżetem i pracą działu. Odpowiada również za optymalizację portfolio marek zgodnie z trendami rynkowymi. Jednym z jego głównych celów jest zwiększanie efektywności działu eksportu i docelowo – uruchamianie oddziałów firmy na wyselekcjonowanych rynkach.

Obecnie Ryszard Kryus stabilizuje wynik finansowy działu, wzmacnia i zacieśnienia dotychczasowe relacje z kontrahentami i partnerami biznesowymi. Nowy dyrektor buduje strategię rozwoju marek na obsługiwanych rynkach, a także koncentruje się na pozyskiwaniu nowych dystrybutorów do współpracy na rynkach, w których dotychczas Politan był nieobecny. W przyszłości Kryus chce doprowadzić do pełnej niezależności Politana na rynkach zewnętrznych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij