IKEA tworzy kolekcję inspirowaną millenialsami, technologią i muzyką

IKEA tworzy kolekcję inspirowaną millenialsami, technologią i muzyką

Co jest potrzebne, aby urządzić wielką imprezę w domu? Teenage Engineering i szwedzki producent mebli doskonale to wiedzą. Dzięki rozpoczętej współpracy do sieci sklepów zawita nowa kolekcja inspirowana muzyką i kulturą millenialsów.

Muzyka jest dziś naturalną częścią naszego codziennego życia. Słychać ją w metrze, w sklepach i na ulicach - muzyka jest wszędzie. Kolekcja "FREKVENS" będzie zawierać meble i produkty takie jak elektroniczny chór, odtwarzacz płyt winylowych, oświetlenie imprezowe i inne rzeczy, dzięki którym będziemy mogli stworzyć imprezę z prawdziwego zdarzenia w naszym domu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

IKEA zaczynając pracę z Teenage Engineering przeprowadziła badania i odkryła, że ponad 65% osób z badanej grupy tzw. millenialsów (między 18 a 29 rokiem życia) uważa, że odtwarzanie muzyki wprowadza "domową atmosferę", stąd pomysł na spektakularną kolekcję.

„Wiemy, że dla młodych ludzi, spontaniczność jest kluczem. Impreza z przyjaciółmi może stać się rzeczywistością w ciągu kilku minut. Co jest potrzebne wtedy w domu? A może chcesz zabrać ze sobą imprezowe przybory gdzieś indziej? Wraz z Teenage Engineering chcemy dać Wam i nam możliwość tworzenia wspólnej społeczności. - mówi Michael Nicolic - Creative leader at IKEA Range & Supply.

Kolekcja pojawi się w sklepach na całym świecie w lutym 2019 r.

PS

To nie pierwsza innowacja, która wejdzie do IKEA w przeciągu kolejnych lat. Szwedzka marka wychodzi naprzeciw wszystkim fanom oryginalnych zapachów. W 2019 roku do sieci sklepów wejdzie owoc współpracy marki z brandem komponującym zapachy Byredo. Więcej → tutaj.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij