Konkurs e-Commerce Polska awards 2017 nagrodzi dostawców innowacji cyfrowych dla e-usług

eCommerce

partnerem merytorycznym działu jest EDRONE ECRM FOR ECOMMERCE

Konkurs e-Commerce Polska awards 2017 nagrodzi dostawców innowacji cyfrowych dla e-usług

Wystartowała 5 edycja Konkursu e-Commerce Polska awards organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Po raz pierwszy w Konkursie jest kategoria dla dostawców innowacji cyfrowych dla e-usług.

Wszystkie podmioty – w tym domy mediowe i agencje interaktywne, które dostarczają takie innowacyjne rozwiązania dla swoich klientów, mogą zgłosić się do Konkursu e-Commerce Polska awards 2017!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są w sumie w 17 kategoriach dedykowanych e-sklepom, bankom, ubezpieczycielom, reprezentantom e-medycyny, e-administracji oraz dostawcom innowacyjnych technologii. Termin zgłoszeń upływa 13 sierpnia 2017 roku.

IDEA e-Commerce Polska awards:

Dynamiczny rozwój technologii oraz zmieniające się preferencje i oczekiwania współczesnych klientów, którzy są „smart”, zmuszają sklepy oraz instytucje do nieustannej weryfikacji i ulepszania swoich platform, produktów i przede wszystkimi komunikacji z odbiorcami.

Konkurs e-Commerce Polska awards powstał z myślą nagradzania tych, którzy w sposób najlepszy i najszybszy dostosowują się do zmian, jakie zachodzą na współczesnym rynku.

Konkurs od lat skierowany jest do przedstawicieli małych, średnich i dużych sklepów oraz platform internetowych. W zeszłorocznej edycji Konkursu po raz pierwszy pojawiły się kategorie dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego, które znajdują się również w 5 edycji e-Commerce Polska awards. Nowością są kategorie skierowane do reprezentantów e-medycyny, e-administracji oraz do dostawców innowacyjnych technologii w tym agencji oraz domów mediowych dostarczających innowacyjnych rozwiązań technologicznych swoim klientom.

Szczegóły dotyczące Konkursu na stronie.  

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij