24/7Communication dla McDonald’s Polska: teraz także Instagram

24/7Communication dla McDonald’s Polska: teraz także Instagram

McDonald’s Polska zdecydował o powierzeniu agencji 24/7Communication prowadzenia komunikacji w ramach firmowego profilu @mamsmakanamaka na Instagramie.

Treści przedstawiane na koncie mają inspirować użytkowników do publikowania atrakcyjnych zdjęć i oznaczania ich hasztagiem #mamsmakanamaka. Wybrane zdjęcia fanów McDonald’s Polska zostaną wzbogacone inwencją artystyczną znanych polskich ilustratorów. Efektem będą ich prace publikowane na profilu @mamsmakanamaka zgodnie z trendem wykorzystywania w komunikacji marketingowej

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

User-Generated Content. Koncepcja działań, które realizowane będą na Instagramie, zakłada łączenie dwóch światów: użytkowników oraz ilustratorów, oraz wpisywanie ich w aktualną filozofię komunikacyjną McDonald’s Polska.

Zaangażowanie agencji 24/7 Communication w aktywność McDonald’s Polska na Instagramie ma charakter współpracy długofalowej. Pomysłodawca projektu, 24/7Communication, odpowiada za produkcję materiałów, moderację profilu, jak również współpracę z wybranymi polskimi ilustratorami.

Link do profilu @mamsmakanamaka na Instagramie.

17 lat współpracy 24/7Communication z McDonald’s Polska

24/7Communication współpracuje z McDonald’s Polska od 2000 roku. W ramach współpracy agencja prowadzi zintegrowane działania z zakresu komunikacji produktowej i korporacyjnej obejmujące współpracę z mediami tradycyjnymi oraz nowymi, a także digital influencerami. Opracowuje również strategie komunikacyjne dla firmy oraz organizuje eventy. Za pracę zespołu realizującego działania dla McDonald’s Polska odpowiada Katarzyna Jędrek-Giza.

Ponadto agencja jest odpowiedzialna za prowadzenie fanpage’a marki McDonald’s Polska. Dział Social Media w 24/7Communication, kierowany przez Hannę Czacharowską, to grupa specjalistów i pasjonatów mediów społecznościowych.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij