Nie czekaj na motywacje. “Just do It”. Nike rusza z nową kampanią zachęcającą do pokonywania swoich słabości

Nie czekaj na motywacje. “Just do It”. Nike rusza z nową kampanią zachęcającą do pokonywania swoich słabości

Nike i jego "Just Do It" zawsze było hasłem, które miało pomagać pokonywać własne granice i stawiać czoła coraz to nowszym wyzwaniom. W nowym reklamach marki bohaterowie od samego początku kuszą los i sprawiają, że treningi stają się jeszcze bardziej wyczerpujące. Nie czekaj na motywacje, działaj!

Cztery nowe spoty stworzone przez Wieden + Kennedy w Portland sprawiają, że sportowcy mają jeszcze więcej do zrobienia. Pokonują dłuższe dystanse, przykuwają się kajdankami do szybszych sportowców, czy też wyzwalają alarmy w muzeach. Wszystko po to, by zmusić się do osiągania wyników czy tego chcą, czy nie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

 

Choć scenariusze spotów są dziwne, ich humor na tyle zawstydza, że masz ochotę ruszyć się z kanapy, by działać.

Kampania obejmuje Outdoor i reklamę cyfrową. Przypomina ona akty wandalizmu, a tak naprawdę jest ciekawą wariacją na jej temat. Trochę tak, jakby ktoś w biegu wyrysował markerem mantrę "Just Do It".

PS

Niedawno Nike wypuściło reklamę, która była mieszanką tradycji z nowoczesnością. Spot jest przeróbką jednej z najbardziej rozpoznawalnych piosenek w Rosji, w której marka przełamuje stereotyp mówiący o tym, że dziewczynki są zrobione z plotek, kwiatków i marmolady.

PS2

Od niedawna Nike bardzo mocno stawia na aktywizację kobiet i pokazanie, że bez względu na płeć możemy osiągnąć wszystko. Dlatego od stycznia Training Club marki wydał cztery różne reklamy regionalne, które mówią bezpośrednio do kobiet, by te miały siłę zmieniać normy społeczne. Więcej o akcji przeczytacie → tutaj

 

źródło: adweek.com

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij