Agencja Form Up wygrywa przetarg PROFBUD

Agencja Form Up wygrywa przetarg PROFBUD

Agencja Form Up zwyciężyła w przetargu firmy deweloperskiej PROFBUD i zajmie się obsługą działań z zakresu content performance marketingu we wszystkich kanałach digital. Współpraca została podjęta na czas nieokreślony.

Forum Up odpowiada za planowanie i zakup mediów, tworzenie kreacji, opracowywanie raportów, analiz oraz rekomendacji. W ramach kompleksowych działań, mających na celu wsparcie sprzedaży klienta, wykorzysta szereg kanałów komunikacji digital, m.in.: Google, display, social media, influencer marketing i e-mail marketing. W celu uzyskania najlepszych rezultatów performance, realizowane kampanie oparte będą na content marketingu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Deweloper zdecydował się na wybór agencji Form Up ze względu na przedstawienie przez nią najbardziej kompleksowego podejścia do działań w środowisku digital oraz zbieżne z opinią firmy pojmowanie potrzeby odzwierciedlenia nakładów marketingowych na wyniki sprzedaży. Form Up posiada odpowiednie kompetencje związane z nowoczesnymi modelami zakupu mediów oraz przełożeniem działań z zakresu content marketingu na pozyskanie nowych klientów i budowę pozytywnego wizerunku marki.

Obecnie agencja realizuje kampanie dla trzech inwestycji PROFBUD, a w najbliższym czasie współpraca zostanie poszerzona o kolejne.

Form Up to agencja założona w 2015 r. specjalizująca się w prowadzeniu działań sprzedażowych w nowym ekosystemie digital. W celu osiągania najlepszych rezultatów performance, oprócz standardowych form komunikacji, na szeroką skalę wykorzystuje również potencjał content marketingu. Realizowane kampanie rozliczane są w modelach efektywnościowych.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij