Nie idź z wiatrem. Wyznacz własny kierunek. Samsung w nowej kampanii zachęca do realizowania swoich pasji

Nie idź z wiatrem. Wyznacz własny kierunek. Samsung w nowej kampanii zachęca do realizowania swoich pasji

Dzisiejszy świat, biegnący w zawrotnym tempie wymaga od nas decydowania o swojej ścieżce zawodowej bardzo szybko. Współczesne trendy niejako wyznaczają za nas kierunek, w który mamy iść. Samsung w nowej serii spotów pokazuje, że nie zawsze warto płynąć z prądem. Wyznacz kierunek sam!

Samsung zaprezentował nową serię historii o ludziach, którzy wybrali własną ścieżkę w życiu. To oni zdecydowali, w jakim kierunku podążą. Choć początki nie zawsze były łatwe, wytrwale dążyli do realizacji celów. Poznaj ludzi, którzy dzięki swoim niezwykłym pasjom żyją na pełnych obrotach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spoty to przykład pięknego storytellingu, który niesie ze sobą ogromną porcję inspiracji i siły do spełniania swoich marzeń.

PS

Samsung bardzo mocno w swojej komunikacji stawia na opowiadanie historii. Niedawno byliśmy świadkami tego, jak marka po latach spełnia marzenia kandydatów historycznej misji Sojuz 30. Nowe technologie Samsunga pomogły zrealizować marzenie gen. Kuziory. Dzięki wirtualnej rzeczywistości odtworzyli lot z 1978 roku.

 

PS2 

W jednej ze swoich spotów Samsunga pokazał coś więcej niż tylko reklamę telewizyjną. Była to historia, która może pomóc wyrwać się naszej wyobraźni ze schematów. Zobaczcie historię o strusiu, który nie bał się latać!

PS3

Innym, pięknym przykładem storytellingu była Edeka, która zachęca do zdrowego stylu życia, byśmy mogli w pełni sił realizować wszystkie swoje marzenia.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij
Reklama Zamknij