H2O rozpoczyna współpracę z eSKY

H2O rozpoczyna współpracę z eSKY

eSky, jest wiodącym agentem turystycznym online (OTA) w Polsce, który koncentruje się na sprzedaży biletów lotniczych, hoteli, wynajmie samochodów oraz zaawansowanego technologiczne produktu dynamicznych pakietów. dołącza do grupy nowych Klientów agencji.

H2O Creative zajmie się zbudowaniem strategii komunikacji, a także przygotowaniem, zarówno pod względem koncepcyjnym jak i realizacji, efektywnościowej kampanii. Współpraca rozpoczęła się na podstawie przeglądu ofert.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Głównym celem stojącym przed agencją jest zbudowanie komunikacji, która aktywnie wesprze biznes Klienta, prezentując w nieszablonowy sposób ofertę i przyciągając w ten sposób nowych użytkowników.

- eSky to kolejny Klient, który zaufał naszej agencji i unikatowej ekspertyzie. Jesteśmy podmiotem, który oferuje pełną obsługę marketingową 360° - na każdym poziomie i w każdym kanale. Kluczowe dla nas jest także, aby oferowane działania skutecznie wspierały sprzedaż produktów naszych Klientów. Mamy w tym obszarze nie tylko niezbędne doświadczenie, ale także znaczące sukcesy. Ten projekt to kolejny krok do umacniania naszej pozycji rynkowej oraz wysoko rozwiniętych kompetencji – podkreśla Marcin Maj, Partner/Business Development Director w H2O Creative.

Oprócz przygotowania kampanii, agencja jest również odpowiedzialna za nadzorowanie działań strategicznych dla marki eSky.

- Jako lider Online Travel Agency (OTA) w Polsce, na rynkach Europy Środkowo – Wschodniej oraz wiodąca OTA w Ameryce Południowej, stawiamy na otwarty dialog z naszymi użytkownikami. Chcemy nie tylko odpowiadać na ich bieżące potrzeby, ale także ich inspirować do tego by spełniali swoje marzenia o odkrywaniu kolejnych zakątków świata. Aby to osiągnąć potrzebujemy partnera, który wskaże nam nową, ciekawą ścieżkę komunikacyjną i będzie potrafił przekuć ją w efektywną kampanię wizerunkową w sieci. Koncepty przestawione przez H2O Creative spełniły te wymagania – wyjaśnia decyzję o współpracy Rafał Bartoszewicz Marketing Communication Director Group, z eSky Group.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij