180heartbeats z podwójnym złotem w Clio Awards za Rak’n’Roll Records

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
180heartbeats z podwójnym złotem w Clio Awards za Rak’n’Roll Records

Projekt Rak’n’Roll Records został nagrodzony złotem w Branded Entertainment & Content/Music i Branded Entertainment & Content/Mixed Campaign. Uroczysta gala wręczenia stauetek odbędzie się 15 maja w Nowym Yorku.

Projekt Rak’n’Roll Records – charytatywna wytwórnia muzyczna zdobył nominacje także w dwóch innych kategoriach konkursu: Audio/Radio oraz Direct/Audio. Festiwal Clio Awards należy do najważniejszych wydarzeń w świecie reklamy, nagrody są przyznawane od 1960 roku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

 Rak’n’Roll Records jest charytatywną wytwórnią muzyczną, która zbiera pieniądze na pomoc kobietom po zabiegu mastektomii. Na stronie można odsłuchać przekazane przez artystów utwory w mono, wersja stereojest dostępna po dokonaniu opłaty w wysokości co najmniej 2 zł. Projekt jest wciąż rozwijany, do wytwórni dołączają kolejni artyści. Aktualnie w bazie Rak’n’Roll Records znajduje się ponad 100 utworów, przekazanych przez gwiazdy polskiej muzyki popularnej i alternatywnej. Idea wygenerowała już ponad 800 000 zł darmowych mediów. Rak’n’Roll przebył drogę od organizacji charytatywnej do największej niezależnej wytwórni w Polsce i mógł zaprosić pierwsze podopieczne do sanatorium onkologicznego.

Agencja 180 została doceniona za projekt Rak’n’Roll Records także w tegorocznych polskich konkursach reklamowych. W Media Trendach otrzymała nagrodę w kategorii Kampania zintegrowana i wyróżnienie
w kategorii Wykorzystanie kanałów komunikacji. Agencja odebrała też złoto (Media Interaktywne/Digital Branded Content) i srebro (Kampania) w KTR oraz wyróżnienie w konkursie Kampania Społeczna Roku 2012.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij