Jak połączyć sztukę z biznesem? Pobudka w Hubie#3 – śniadanie networkingowe w Idea Hub

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jak połączyć sztukę z biznesem? Pobudka w Hubie#3 – śniadanie networkingowe w Idea Hub

Biznes to sztuka, lecz czy sztuka to biznes? Czy pasję do tworzenia można zmienić w dobrze prosperująca firmę? Między innymi na te pytania odpowiedzą Dorota Kempko i Małgorzata Waluś, już 11 sierpnia o godzinie 8:00 w łódzkim Idea Hub, podczas trzeciego śniadania networkingowego z cyklu...

... Pobudka w Hubie. Prelegentki są właścicielkami firmy Animal Kingdom. Firma zawdzięcza swoją popularność możliwości komponowania własnej biżuterii z elementów przedstawiających sylwetki zwierząt.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Czy da się spełniać twórczo i jednocześnie na tym zarabiać? Dorota Kempko i Małgorzata Waluś podczas najbliższego spotkania udowodnią, że tak. Już 11 sierpnia, projektantki opowiedzą czy niecodzienne połączenie sztuki i biznesu to dobry pomysł na zarabianie. Dowiodą, że kreatywność może być jedną z kluczowych kompetencji przy zakładaniu własnej działalności. Wyjaśnią również skąd wzięła się nazwa ich firmy i co tak naprawdę znaczy. Spotkaniu przyświeca idea networkingu. Oprócz prelekcji, uczestnicy będą mogli nawiązać nowe kontakty oraz opowiedzieć o swoich projektach i znaleźć partnerów biznesowych.

Właścicielki łódzkiej marki Animal Kingdom ręcznie tworzą biżuterię, którą sprzedają zarówno w sklepie internetowym, jak i punktach stacjonarnych.

Dorota Kempko to absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Zaprojektowała biżuterię dla Polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej w 2011 roku. W tym samym roku założyła firmę Animal Kingdom. Małgorzata Waluś, podobnie jak wspólniczka, skończyła ASP w Łodzi. Następnie uczyła się w London College of Fashion. Została laureatką nagrody Marszałka Województwa łódzkiego za najlepszą pracę dyplomową promującą Łódź. Pracowała z najlepszymi polskimi fotografami i projektantami, takimi jak: Gosia Baczyńska, Marcin Tyszka czy Sonia Szóstak.

Pobudka w Hubie to cykl śniadań networkingowych dla przedsiębiorców, które odbywają się dwa razy w miesiącu w Idea Hub w Manufakturze. Każde spotkanie składa się z dwóch paneli. Podczas pierwszego, zaproszony gość opowiada o swoim doświadczeniu w biznesie i dzieli się spostrzeżeniami na konkretny temat. Drugi zaś przeznaczony jest na konsultacje z trenerem biznesu oraz networking, czyli m.in. nawiązywanie nowych kontaktów, wymianę doświadczeń oraz inspiracji.

Idea Hub to przestrzeń coworkingowa, w której przedsiębiorcy mogą za darmo pracować, napić się kawy czy wynająć salę konferencyjną na spotkanie biznesowe. Regularnie odbywają się w niej również warsztaty dotyczące szeroko pojętej przedsiębiorczości.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij