Startup Jerusalem Competition 2017 – aplikuj!

Startup Jerusalem Competition 2017 – aplikuj!

Jesteś założycielem lub założycielką startupu? Interesujesz się innowacjami? Zapraszamy do udziału w konkursie Start JLM Competition 2017. Nagrodą główną w konkursie jest wyjazd do Jerozolimy. Na zgłoszenia czekamy do 27 sierpnia 2017!

Ambasada Izraela ogłasza konkurs na technologiczny startup w ramach międzynarodowego projektu Start Jerusalem Competition 2017. Do udziału w konkursie bardzo zachęcamy przedsiębiorczynie i przedsiębiorców, będzie to niesamowita okazja do wypromowania swojego startupu i przedstawienia go szerszej publiczności.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nagroda główną jest 5-cio dniowa wizyta studyjna w Jerozolimie - jednym z wiodących ekosystemów innowacji technologicznych na świecie.

Konkurs będzie podzielony na dwie części, podczas których zostanie wybranych 10 finalistów.

Pierwsza część jest skierowana do startupów technologicznych założonych przez kobiety. Odbędzie się ona 10 września 2017 r. podczas IX Ogólnopolskiego Kongresu Kobiet w Poznaniu. Będzie to niezwykła okazja do wzięcia udziału w warsztatach z ekspertkami oraz wysłuchania konkursowych prezentacji startupów. Jury wyłoni 3 najlepsze przedsiębiorczynie, które przejdą do finału konkursu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w warsztatach innowacyjnych na przykładzie izraelskich wzorców, które będą organizowane w ramach konkursu.

Do drugiej części konkursu zapraszamy wszystkie technologiczne startupy. W drugiej połowie września w Warszawie zostanie wyłonionych 7 kolejnych startupów.

W październiku spośród 10 finalistów podczas finałowych prezentacji w Warszawie zostanie wybrany zwycięzca, który zdobędzie nagrodę główną w konkursie, wyjazd do Izraela (organizowany na początku listopada).

Uwaga! Na zgłoszenia czekamy do 27 sierpnia 2017! Kwestionariusz konkursowy jest dostępny pod linkiem.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij
Reklama Zamknij