Powstała spółka SYNCHROlab Sp. z o.o.

Powstała spółka SYNCHROlab Sp. z o.o.

SYNCHROlab, powołana wiosną ubiegłego roku wewnętrzna struktura Jet Line zaczyna samodzielne życie. Powstała właśnie SYNCHROlab Sp. z o.o. – agencja użytecznej reklamy.

SYNCHROlab to laboratorium użytecznej reklamy. Dostarcza kreatywne pomysły komunikacyjne i zintegrowane usługi produkcyjne. Projektuje, konsultuje i realizuje projekty multidyscyplinarne, służące policzalnej i konkretnej komunikacji marketingowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Dość długo myśleliśmy, jak najlepiej o nas opowiedzieć i doszliśmy do wniosku, że właśnie myślenie jest jednym z trzech kluczowych słów. Definiuje nas myślenie i działanie. Jesteśmy praktykami, którzy wymyślają. Uważam też, że reklama ma czemuś i komuś służyć, ma być użyteczna i użyteczność jest trzecim kluczowym dla nas hasłem – mówi Andrzej Maszewski, prezes zarządu SYNCHROlab Sp. z o.o.

Andrzej Maszewski, od blisko 20 lat pracujący z Jet Line, twórca i dotychczasowy szef działu produkcji, kieruje rozwojem i zarządza spółką SYNCHROlab. Radek Miklaszewski, dotychczas zarządzający tą strukturą w ramach Jet Line, od lipca br. jest CEO agencji Directors.

SYNCHROlab wspiera i buduje komunikację marek m.in. z sektora budowlanego, telekomunikacyjnego i finansowego.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij