Finał akcji „Słoneczna Stacja” w Łebie!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Finał akcji „Słoneczna Stacja” w Łebie!

4FUN.TV oraz telewizja Polsat w ramach wakacyjnej trasy „Słoneczna Stacja” odwiedziły najpopularniejsze kurorty nad polskim morzem. Przez 5 kolejnych weekendów specjalne miasteczka powstawały w Ustroniu Morskim, na Helu, w Ustce oraz Kołobrzegu.

Ostatnim przystankiem na trasie była Łeba, gdzie w miniony weekend, 18-20 sierpnia, na nadbałtyckiej plaży bawiły się tłumy wczasowiczów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Letnia trasa „Słonecznej Stacji” przez 5 kolejnych tygodni odwiedzała nadmorskie miejscowości, gdzie w specjalnie przygotowanych miasteczkach na urlopowiczów czekała moc atrakcji. Dzieci i dorośli mogli brać udział w konkursach z nagrodami od Republiki 4FUN, zabawach przygotowanych przez Prezent Marzeń oraz treningach Fit and Jump, prowadzonych przez prezenterki 4FUN Siostry ADiHD. Dla spragnionych odpoczynku, partnerzy akcji - Cyfrowy Polsat oraz operator sieci Plus, przygotowali specjalne strefy chilloutu. Na najmłodszych czekały zabawy z animatorkami, malowanie buziek oraz pokaz bajek. Panie mogły wziąć udział w bezpłatnych pokazach makijażu w strefie Avon Polska.

Wieczorami publiczność ze sceny rozgrzewali zespół Red Lips, Antek Smykiewicz i Patryk Kumór.

Relację telewizyjną ze Słonecznej Stacji prowadzili znana z anteny Telewizji Polsat Agnieszka Hyży oraz Rafał Maserak. Program można było oglądać w każdą niedzielę o 09:30. Relacje ze Słonecznej Stacji widzowie 4FUN.TV mogli śledzić w sobotnim paśmie „Słoneczny Patrol” o godzinie 14.00.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij