Śląskie Kamienice S.A. – śląski spot reklamowy na miarę Wes Andersona

Śląskie Kamienice S.A. – śląski spot reklamowy na miarę Wes Andersona

Śląskie Kamienice S.A. 7 września 2017 debiutują na giełdzie, z tej okazji spółka przygotowała spot reklamowy. Akcja reklamy toczy się na Śląsku, choć przedstawione kadry z „typowym” Śląskiem wcale się nie kojarzą.

W reklamie Śląskich Kamienic możemy zobaczyć trzy przestrzenie: wnętrza kamienicy przy Mickiewicza 3 w Katowicach, restauracji Śląska Prohibicji, która już wkrótce otworzy się w katowickiej, zabytkowej dzielnicy Nikiszowiec oraz ogród jednej z kamienic spółki w Katowicach- Janowie, w której znajduje się luksusowy apartament Hornigold. Śląskie Kamienice z hasłem: „Tu mieszkam. Tu jem. Tu odpoczywam” informują o debiucie spółki na rynku NewConnect.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spółka Śląskie Kamienice S.A. zajmuje się sprzedażą i wynajmem lokali usytuowanych w odrestaurowanych przez siebie kamienicach. W ciągu czterech lat działalności firma kupiła ponad 20 budynków, kolejne transakcje czekają na realizację. Oprócz działalności na rynku nieruchomości, spółka Śląskie Kamienice poprzez swoje spółki zależne rozszerza swoją aktywność. Fulinowo Sp. z o.o. prowadzi nadmorskie pensjonaty, Hornigold S.A. zakłada ogólnopolską sieć apartamentów butikowych zaś Śląska Prohibicja za chwilę otworzy dużą restaurację usytuowaną w Nikiszowcu – zabytkowej dzielnicy Katowic. W mediach społecznościowych spółce kibicuje prawie 50 000 fanów.

Film promocyjny można zobaczyć na kanale Youtube spółk oraz w Polsat News i TVN 24 Biznes i Świat. W rolach głównych: Śląskie Kamienice, ale spostrzegawcze oko dostrzeże również dwie inne marki: restaurację Śląska Prohibicja i apartamanty Hornigold. Scenariusz i reżyseria - Mateusz Znaniecki. Zdjęcia - Kamil Małecki. Aktorzy - Bernard Fouquet... i Lea (Mistrz Drugiego Planu)!

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij