LOTTE Wedel i PZL wprowadzają nową platformę komunikacji

LOTTE Wedel i PZL wprowadzają nową platformę komunikacji

Efektem rozpoczętej w styczniu 2017 r. współpracy pomiędzy LOTTE Wedel, a PZL jest wprowadzenie z początkiem września zupełnie nowej platformy kreatywnej. Bohaterami kampanii są chłopiec i zebra.

Postaci inspirowane słynnym przedwojennym plakatem Leonetta Cappiella przemierzają współczesny świat w poszukiwaniu ludzi, którzy utracili dziecięcą radość, a receptą na jej odzyskanie są oferowane przez niecodzienny duet wedlowskie słodycze.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach działań wprowadzających nową platformę komunikacyjną przewidziana jest kampania o szerokim zasięgu, uwzględniająca bardzo rozbudowany media mix. Kampania będzie widoczna w telewizji, radio i prasie. Chłopca na zebrze zobaczymy także na nośnikach OOH, w social mediach i punktach sprzedaży.

Wcześniej, bo już w drugiej połowie sierpnia rozpoczęły się działania w digitalu. Aktywności są oparte na interaktywnych i angażujących formatach, tj. pre roll, display. Powstała dedykowana strona internetowa www.chlopiecnazebrze.wedel.pl, na której znajdują się podstawowe informacje o historii tej kreacji.

Agencja PZL odpowiada za wypracowanie strategii komunikacji, kreację nowej platformy oraz realizację reklam ATL. Jednocześnie PZL odpowiada za nadzór kreatywnostrategiczny nad działaniami pozostałych agencji w ramach tworzonej platformy. Zakupem mediów zajął się dom mediowy OMD. Działania PR realizuje 24/7Communication, natomiast kampanię w Internecie prowadzi agencja J.

Przy realizacji spotów reklamowych agencję PZL wsparło produkcyjnie studio OTO Film. Stworzeniem zebry i efektów specjalnych zajęło się studio postprodukcyjne Human Ark, a udźwiękowieniem studio HALO Productions.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij