Dziadek do orzechów tworzy markę dla osób lubiących spokój i ciszę - Nordifra

Dziadek do orzechów tworzy markę dla osób lubiących spokój i ciszę - Nordifra

Agencja reklamowa Dziadek do orzechów opublikowała swój najnowszy projekt - jest nim marka produkująca meble w stylu skandynawskim Nordifra.

Projekt wyróżnia się nietypowym pozycjonowaniem. Jak przekonuje agencja, podstawą do zbudowania idei marki, było zderzenie wyobrażenia na temat Skandynawii i jej mieszkańców oraz minimalistycznego podejścia do projektowania mebli przez producenta.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nordifra poprzez swoje produkty hołduje spokojowi, ciszy i samotności, otwarcie mówiąc, że introwertyzm jest cechą niezwykle pozytywną i często bardzo niedocenianą. Marka chce przekonać, że stygmatyzowanie 25% społeczeństwa, którą stanowią osoby o naturze introwertycznej jest błędem. Według Nordifra introwertycy nie powinni być uważani za flegmatyków, osoby bierne, zawsze poważne, nietowarzyskie i nudne. Introwertycy to dla Nordifra osoby, dla których największą przyjemnością jest spędzenie wieczoru z ciekawą książką, sam na sam ze swoimi myślami, w zaciszu swojego mieszkania, w swoim ulubionym kącie. Dzięki temu są w stanie myśleć twórczo, rozwijać swoją niezależność i dobrze się bawić.

W ramach współpracy Dziadek do orzechów stworzył pozycjonowanie, branding, kampanię sprzedażową oraz sklep internetowy. Agencja opracowała ponadto unikalny kalendarz na 2018 rok, przedstawiający daty oraz miejsca możliwego urlopu dla osób spragnionych ciszy i spokoju.

Projekt wystartował 4 września.

Strona klienta.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij