Wzruszająca reklama aplikacji, szyta na miarę zagranicznych produkcji, niejeden twardziel uroni łezkę

Wzruszająca reklama aplikacji, szyta na miarę zagranicznych produkcji, niejeden twardziel uroni łezkę

Polska reklama aplikacji do szukania parkingów dla ciężarówek podbija serca ludzi na całym świecie. Find Your Place to wzruszający spot o wspomnieniach z dzieciństwa i realizacji marzeń, dziewczynki, której ojciec był kierowcą ciężarówki.

Każdy z nas szuka swojego miejsca. Niektórzy w branży, niektórzy w życiu, a jeszcze inni miejsca „na pauzę”. W pięknym, sentymentalnym filmie promującym aplikacje, wystąpiła Iwona Blecharczyk, znana niektórym z Facebooka, jako „Trucking Girl. Radzimy przygotować chusteczki… Film koniecznie obejrzyjcie z muzyką!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

TransParking to darmowa aplikacja, która w kilka sekund pokazuje najbliższe parkingi dla samochodów ciężarowych. Aplikacja wyświetla wolne miejsca na parkingach dla ciężarówek i pozwala użytkownikom na zgłaszanie ich zajętości.

PS

Mówi się „córeczka Tatusia”, a więź łącząca ojca z córką jest bardzo silna i złożona. W spocie Extra Gum ojciec składa dla córki ze sreberek po gumie żurawie origami na wielu etapach jej życia.

PS2

Toyota także pokazała, jak ważna i silna jest więź z Ojcem. Klatki w spocie to zbiór ważnych chwil w życiu córki, w których mogła ona liczyć na tatę.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij