Nie cichną rozmowy po wczorajszej premierze iPhone'a, my przyglądamy się reklamom

Nie cichną rozmowy po wczorajszej premierze iPhone'a, my przyglądamy się reklamom

Niezliczona ilość wycieków, domysły, długie wyczekiwanie. Apple z okazji dziesiątych urodzin iPhone’a pokazał światu nową odsłonę najpopularniejszego smartphona świata.

Nowości w najnowszych modelach jest naprawdę dużo, ale najważniejszą - ekran. iPhone X zostanie uzbrojony w panel OLED o przekątnej 5,8 cala i rozdzielczości 2436 x 1125 pikseli. Obudowa to mieszanka metalu i szkła, która ma być odporna na kurz i wodę. Nowy smartfon Apple’a będzie również rozpoznawał twarze - wszystko za sprawą technologii FaceID. No, ale, kto oglądał konferencje ten wie, że technologia nie zawsze działa ;)

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jednak w reklamie samego smartphona nie ma „magii”. Co innego, jeśli chodzi o spot z udziałem Apple Watcha.

Marka w reklamie podkreśliła emocjonalną stronę swojego produktu. W ponad dwu minutowym spocie widzimy historię ludzi, którzy dziękują brandowi za ich inteligentny zegarek, który może nawet uratować życie ;)

W najnowszym Apple Watch będzie działał system watchOS, a to, przede wszystkim, rozbudowany system pulsometru, moduł LTE, dzięki któremu zegarek nie będzie już wymagał połączenia z telefonem. Dodatkowo będzie działać w nim Apple Music.

Inną reklamę prezentującą zalety nowego Apple Watch możecie zobaczyć poniżej:

PS 

Z badań wynika, że ludzie coraz rzadziej wykorzystują inteligentnych asystentów do pomocy. Apple chce zachęcić jednak do pracy z niewidocznym interfejsem i znalazł na to dość ciekawy sposób. Firma zainwestowała spory budżet na nową reklamę Siri. W roli głównej „The Rock”. 

PS2

Wspomnienia są nieodzowną częścią ludzkiego życia. Kiedyś zatrzymywało się je na klatkach w aparatach analogowych, za które trzeba było sporo zapłacić. Dziś, w dobie smartfonów i tysiąca aplikacji ze zdjęciami, zapisujemy i chwalimy się każdą minutą naszego życia. W reklamie poniżej Apple zaprezentowało ważną funkcję swojego telefonu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij