Jeśli problem porównać do ciastka, do gdy je przekroisz i podzielisz, zostanie tylko połowa

Jeśli problem porównać do ciastka, do gdy je przekroisz i podzielisz, zostanie tylko połowa

Wydawać by się mogło, że robiąca karierę, piękna, dobrze zapowiadająca się modelka nie może mieć problemów. Modelka Karolina Cleo Ćwiek, która w Nowym Jorku pracowała dla m.in.: Marca Jacobsa, opowiedziała o swojej chorobie psychicznej w poruszającym wideo.

"Stories" to seria odcinków produkcji Papaya Films, która ma budować zaangażowanie w social media. W pierwszym odcinku, kontynuującym cykl Papaya Films Original Series, wzięła udział Cleo Ćwiek. Film powstał, by uświadomić osobom zmagającym się z nerwicą, depresją i innymi zaburzeniami neurologicznymi, że nie są same. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym pięknym filmie poruszony zostaje trudny temat. Dwubiegunowość to nieuleczalna choroba, z którą trzeba walczyć przez całe życie. W kontrolowaniu emocji pomagają regularne terapie, sport, ale każdy musi znaleźć na to swój sposób.

PS

W zeszłym roku, dom produkcyjny stworzył filmy zgodne ze swoim DNA. Seria nawiązywała do różnych dziedzin naszego życia: sportu, muzyki, sztuki, fair trade czy lokalnej żywności.

PS2

Wiele kampanii i spotów społecznych traktuje o rzeczach ważnych. Niedawno przygotowaliśmy dla Was zbiór kampanii, które niesamowicie poruszają. Przegląd możecie zobaczyć → tutaj.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij