Grandes Kochonos Digital powiększa dział kreacji

Grandes Kochonos Digital powiększa dział kreacji

Do zespołu Grandes Kochonos Digital dołączyli Ola Łatecka oraz Mateusz Reiss. Obydwoje zasilą dział kreacji.

Mateusz Reiss objął stanowisko Art Directora w GKD. Z branżą reklamową związany jest od 2008 roku. Ostatnio pracował w agencji BBDO jako Art Director, natomiast wcześniej zdobywał doświadczenie w Publicis-DWL oraz GoldenSubmarine. Realizował projekty m.in. dla takich marek jak: Mercedes, Renault, PepsiCO, BGŻ BNP Paribas oraz Sanofi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ola Łatecka po trzymiesięcznym stażu w GKD objęła stanowisko Junior Designerki. Jest absolwentką ASP w Warszawie, gdzie zakończyła edukację z wyróżnieniem dziekańskim na Wydziale Malarstwa ze specjalizacją Grafika Artystyczna. Wcześniej pracowała jako Visual Merchandiser w Van Graaf.

Grandes Kochonos Digital to niezależna, interaktywna agencja reklamowa obecna na rynku od 2015 roku. GKD posiada kompetencje w zakresie m.in. tworzenia strategii komunikacji online, obsługi kanałów social media, projektowania stron www, tworzenia i produkcji contentu wideo, influencer marketingu oraz tworzenia wielokanałowych realizacji online.

Do marek obsługiwanych przez agencję należą m.in. Kenwood, Semilac, Finuu, Multikino, Mercedes-Benz Trucks i EnveloBank.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij