Lokalna inicjatywa, wyjątkowi prelegenci, intrygujące tematy – poznaj Talk’N’Roll

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lokalna inicjatywa, wyjątkowi prelegenci, intrygujące tematy – poznaj Talk’N’Roll

Pomysł na stworzenie konferencji Talk’N’Roll był prosty – zaprosić ludzi, którzy swoją pasją zarażą słuchaczy do podejmowania ambitnych działań. Inicjatywa pracowników jednej z firm informatycznych działających od wielu lat w Krakowie padła na podatny grunt i szybko się rozwinęła.

Skłoniło to organizatorów do otwarcia trzeciej edycji dla wszystkich zainteresowanych. Konferencja odbędzie się 26 września w krakowskim muzeum Manggha.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spotkania takie jak Talk’N’Roll odbywają się na całym świecie, również w ramach cyklicznych konferencji. Ich popularność wynika z potrzeby szukania inspiracji i chęci dzielenia się doświadczeniami. Pierwszy czynnik zapewnia sale pełne słuchaczy, a drugi interesujących prelegentów.

W krakowską konferencję zaangażowali się goście z całego świata. Wydarzenie będzie niepowtarzalną okazją do wysłuchania w jednym miejscu prelekcji na tematy, które pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego. Nowe technologie, sport, zarządzanie, komunikacja, psychologia, ekologia, transport. To, co je łączy, to pasja osób, które będą o nich opowiadać.

Gościem specjalnym trzeciej edycji Talk’N’Roll będzie Robert Korzeniowski. Podzieli się historią swojego marszu przez życie, motywacją, jaką znajdował w porażkach i wyzwaniami, z którymi musiał się mierzyć. Uczestnicy spotkania będą mogli również poznać pomysły, historiei doświadczenia Katarzyny Jurczak, Pramoda Jain, Sindhuji Sankaran, Dawida Ostręgi, Anny i Macieja Ryś, Piotra Prokopowicza, Daniela Slavetskiy’ego, Oskara Skibskiego, Julio Cesara Forta, Mariana Mroza oraz Michała Winklera.

Talk’N’Roll wzbogacą też występy nietuzinkowych artystów. Recycling Band swoim pokazem udowodni, że instrumentami mogą być nawet puste butelki, puszki, wiadra czy części zepsutych mebli i rowerów. Perkusista Kuba Wolanin zagra natomiast na jednym z najoryginalniejszych instrumentów – handpan, który tworzą dwie połączone ze sobą metalowe półkule.

Większość wystąpień będzie w języku angielskim. Pełna lista prelegentów oraz informacje organizacyjne i dotyczące rejestracji dostępne są na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij