Korzystasz z telefonu komórkowego podczas jazdy? Ten spot spowoduje, że nigdy więcej tego nie zrobisz. Zobacz wzruszającą opowieść opartą na faktach!

Korzystasz z telefonu komórkowego podczas jazdy? Ten spot spowoduje, że nigdy więcej tego nie zrobisz. Zobacz wzruszającą opowieść opartą na faktach!

Z danych Europejskiego Barometru Odpowiedzialnej Jazdy 2016 wynika, że nawet co trzeci polski kierowca (30%) pisze SMS-y w trakcie jazdy samochodem, a blisko co drugi (48%) rozmawia przez telefon bez użycia zestawu głośnomówiącego. Ale czy pamiętasz o tym, że możesz przez to wiele stracić?

Spot „When You Get Home” pokazuje jak niebezpieczne jest używanie telefonu komórkowego podczas jazdy. Ten krótki filmik bazuje na prawdziwej fotografii i śmiertelnym wypadku samochodowym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse


fot. dailymail

Historia poruszy nawet największego twardziela, daj nam znać, czy taki rodzaj komunikatu do Ciebie trafia?

W Polsce z roku na rok wzrasta również liczba mandatów za używanie telefonów podczas jazdy. W 2012 za to wykroczenie mandat dostało 42 tysięcy kierowców, podczas gdy w ciągu dwóch kolejnych lat liczba ta podwoiła się. W 2015 odnotowano już 118 tysięcy wykroczeń, a w 2016 roku ponad 120 tysięcy!

PS

Zagrożenia jednak nie stwarzają wyłącznie kierowcy. Wielu z nas czuje adrenalinę, kiedy w ostatniej chwili przechodzi na migającym, zielonym świetle. Jednak żadne z nas nie chciałoby spotkać się z pędzącym samochodem „twarzą w twarz”. Jak we Francji uświadamia się pieszych?

PS2

Niedawno powstała polska kampania, która ma zwrócić naszą uwagę na zagrożenia wynikające z brawury i nieostrożności zarówno przez pieszych, jak i zmotoryzowanych uczestników ruchu drogowego.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij