Infinity Media dla A&D Pharma Poland

Infinity Media dla A&D Pharma Poland

Dom mediowy Infinity Media od bieżącego sezonu realizuje kampanię telewizyjną dla A&D Pharma Poland. Zintegrowane działania mediowe obejmą reklamę w TV oraz Internecie i rozpoczęły się w połowie września 2017 roku.

Kampania ma na celu promocję marki A&D Pharma Poland ze szczególnym naciskiem na Fervex Junior – lek dla dzieci powyżej 6 lat oraz Fervex – preparat na objawy przeziębienia i grypy. Fervex Junior, po krótkiej nieobecności, wrócił na rynek odmieniony. Od teraz dostępny jest w nowym smaku i nie zawiera cukru.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania telewizyjna prowadzona jest pod hasłem „Podaj dalej” i realizowana w stacjach ogólnopolskich i tematycznych. Na potrzeby promocji zostały przygotowane 8 sekundowe billboardy sponsorskie oraz 30 sekundowe spoty produktowe. Za pomocą billboardów sponsorskich realizowane będą działania wizerunkowe, powracającego na rynek leku Fervex Junior dla dzieci powyżej 6 roku życia.

Kolejny etap kampanii będzie prowadzony za pomocą 30 sekundowego spotu „Podaj dalej”. Reklama ma na celu uświadomienie odbiorcy, że Fervex jest skutecznym lekiem na przeziębienie i grypę dla dorosłych i dzieci. Równolegle z kampanią telewizyjną prowadzone będą działania promocyjne na serwisach VOD oraz na Youtube.

Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Infinity Media, zaś za produkcję billboardów sponsorskich oraz 30 sekundowego spotu odpowiada krakowska agencja Schulc.

Współpraca Infinity Media z marką Fervex jest następstwem wygranego latem 2017 roku przetargu.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij