Spotkajmy się naprawdę – Feno z nową kampanią marki Electrolux

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Spotkajmy się naprawdę – Feno z nową kampanią marki Electrolux

Ruszyły działania wchodzące w skład kampanii Electrolux „Spotkajmy się naprawdę”. Marka udowadnia, że gotowanie może pomóc nam w relacjach – bez telefonów, bez Internetu, skupiając się na tym, co jest ważne – na naszych bliskich.

Za kampanię odpowiedzialna jest agencja Feno, planowaniem i zakupem mediów zajął się Zenith.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zabiegana matka, zapatrzona w telefon córka, skłócone rodzeństwo, rzadko widujące się przyjaciółki, czy mijająca para? Kto nie zna takich sytuacji? Żyjemy w ciągłym biegu, a nawet kiedy mamy wolną chwilę zagłębiamy się w ekrany smartfonów i komputerów. Electrolux chce to zmienić i przekonuje, że wspólne gotowanie może nam pozwolić spędzić czas z bliskimi - spotkać się naprawdę.

Na potrzeby kampanii stworzono serial, w którym Ania Starmach, brand ambasadorka marki, pomaga bohaterom przygotować łatwe i szybkie dania wykorzystując do tego prosty w obsłudze sprzęt Electrolux.

Pierwszy odcinek serii można już oglądać w kanałach social media Electrolux oraz na dedykowanej akcji stronie, na której można też wziąć udział w konkursie.

Obecnie Agencja Feno zatrudnia 55 osób z doświadczeniem zarówno po stronie klienta jak i domu mediowego. Definiuje digital jako zmianę zachowań konsumentów na poziomie: myślenia, komunikacji i działania. Proponuje rozwiązania marketingu 360 łącząc media tradycyjne i cyfrowe. Z dumą pracuje dla takich Klientów jak: Wizz Air, Electrolux, Tarczyński, Bakoma BIO, Intersnack, grupa Goodyear (Goodyear, Dunlop, Dębica, Fulda, Sava), marka Grant’s z grupy CEDC, Netia, Pz Cussons, Fundacja DKMS.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij