Up&More członkiem IAB Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Up&More członkiem IAB Polska

Z początkiem października agencja interaktywna Up&More dołączyła do grona firm członkowskich Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Dołączenie do Związku Pracodawców Branży Internetowej jest kolejnym naturalnym krokiem w dalszym rozwoju agencji. Zależy nam z jednej strony na naszym konsekwentnym wzroście, a z drugiej na rozwoju branży i edukacji – zarówno pracowników jak i klientów. Mamy więc zbieżne cele z IAB Polska. – komentuje Tomasz Starzyński, Prezes agencji interaktywnej Up&More. Na początek planujemy zaangażować się w prace dwóch grup roboczych, w których nasze kompetencje są najsilniejsze: SEM oraz Mobile. Chcemy współtworzyć wysokie standardy, dzielić się dobrymi praktykami i wiedzą, ale także uczyć się od innych. Jesteśmy przekonani, że będąc członkiem IAB mamy możliwość realnego wpływu na polski rynek reklamy internetowej – dodaje Starzyński.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Obecnie w IAB Polska zrzeszonych jest ponad 200 firm. W tym gronie znajdują się zarówno agencje interaktywne, domy mediowe, portale internetowe czy sieci reklamowe.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij