Ideo i Dominik Kaznowski łączą siły

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ideo i Dominik Kaznowski łączą siły

Ideo Konsulting jest efektem współpracy Dominika Kaznowskiego z firmą Ideo. Marka kieruje swoje usługi doradcze do dużych i średnich firm, które są nastawione na innowacje oraz skoncentrowane na rozwój w kanałach cyfrowych.

Branża IT idzie w doradztwo

Skuteczne wdrażanie projektów IT wymaga zrozumienia potrzeb klienta, oferty produktowej oraz zapoznania się ze strukturą jego biznesu. Wieloletnie doświadczenie pozwala na opracowanie indywidulanych rekomendacji, które obniżają koszty wdrożenia i utrzymania systemów oraz zwiększają efektywność biznesową projektów. W ofercie Ideo Konsulting znajduje się nie tylko kompleksowe projektowanie wydajnych środowisk informatycznych, ale także doradztwo w kwestii wyboru elementów i komponentów, które przyniosą wymierne korzyści biznesowe klientom marki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kompleksowość usług

Połączenie doświadczenia Dominika Kaznowskiego oraz wiedzy zespołu Ideo, pozwoliło na stworzenie oferty rozszerzającej ofertę usług IT. Ideo Konsulting zajmuje się m.in. tworzeniem modeli biznesowych, specjalistyczną pomocą w organizowania struktur biznesowych, rekrutacji oraz szkoleń pracowniczych, kwestii bezpieczeństwa i ochrony danych oraz związanych z prawnymi aspektami funkcjonowania firmy w nowych realiach.

„Współcześnie rozwój biznesu nie może obyć się bez odpowiednio prowadzonych działań promocyjnych oraz prawidłowo budowanego wizerunku marki. Również w tym zakresie klienci mogą liczyć na pełne wsparcie stałego zespołu Ideo Konsulting liczącego 14 ekspertów oraz zaplecza Ideo z ponad 200 współpracującymi specjalistami.” – podkreśla Arkadiusz Michno, prezes Ideo Sp. z o.o.

Dominik Kaznowski parterem Ideo

Dominik Kaznowski działa w branży internetowej od 20 lat. Jest autorem publikacji, blogów oraz książek. Jego doświadczenie obejmuje zarówno realizację licznych projektów doradczych, jak i pełnienie funkcji w zarządach oraz radach nadzorczych. Od 7 lat jest wykładowcą studiów podyplomowych i MBA na renomowanych polskich uczelniach. Laureat nagrody Człowieka Roku Polskiego Internetu. Od 3 lat pełni funkcję CEO w Digital We, firmie specjalizującej się w doradztwie w zakresie komunikacji firm w kanałach digital.

Ideo to działająca od 1999 r. Agencja Interaktywna i Software House. Specjalizuje się we wdrażaniu zarówno prostych serwisów internetowych jak i aplikacji dedykowanych. Najczęściej są to intranety, platformy handlowe B2C i B2B, systemy obiegu dokumentów, platformy e-learningowe czy programy lojalnościowe i partnerskie. W połączeniu z ofertą związaną ze skuteczną promocją w internecie pozwalają one klientom Ideo efektywnie budować przewagę konkurencyjną z wykorzystaniem nowych technologii.

Powołanie do życia marki Ideo Konsulting w partnerstwie z Dominikiem Kaznowskim jest efektem dotychczasowej współpracy. Wspólne doświadczenia ze zrealizowanych projektów, stawianie na zrozumienie potrzeb klienta i świadczenie rzetelnych usług stały się podstawą nowej marki. Od tej pory dział Digital We zajmujący się konsultingiem przechodzi pod szyld Ideo Consulting.

Nowa jakość usług

Wierzymy, że nasze wspólne kompetencje stanowią wartość która może z sukcesem pracować dla naszych klientów. Ważnym elementem jest wspieranie polskiego biznesu w procesie innowacji, tworzenia nowych produktów i usług opartych o technologię oraz wychodzenia z biznesem na rynki globalne.” – podkreśla Kaznowski.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij