McDonald’s pomaga rodzinom w integracji. Sieć fastfoodów stworzyła szafki na smartfony!

McDonald’s pomaga rodzinom w integracji. Sieć fastfoodów stworzyła szafki na smartfony!

Na co dzień każdy z nas korzysta z telefonów komórkowych. Nierzadko zdarza się, że zaraz po przebudzeniu bierzemy do ręki smartfona, żeby sprawdzić maile, czy przejrzeć Instagrama. Od teraz w McDonald’s przy stole odpoczniesz od technologii.

Sieć fastfoodów w Singapurze wprowadziła szafki, w których przechowasz telefon na czas jedzenia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pomysł stworzenia specjalnych szafek powstał po tym, gdy po przeprowadzonych badaniach okazało się, że 72 procent dzieci i 69 procent dorosłych przyznało, że używa telefonów podczas wspólnego jedzenia.

To świetne rozwiązanie, gdyż naukowcy twierdzą, że nadmierne użytkowanie technologii może pogorszyć relacje rodziców z dziećmi.

Jak wyglądają szafki?

 

PS

Czy będąc w restauracji, zauważyliście, ile osób wpatrzonych jest ciągle w ekran smartfona, zamiast być zajętym rozmową z innymi osobami przy stole? MasterCard Polska wraz grupą Dentsu Aegis Network Polska wpadli na pomysł, jak to zmienić. Poznajcie MasterCard Capsule.

PS2

Jeden z konkurentów McDonald’s stworzył sposób na kreatywny recykling. Ze zużytego pudełka po skrzydełkach można stworzyć piękne przedstawienie! Kiedy odwrócisz pusty pojemnik do góry nogami w ciemnym pomieszczeniu, umieścisz pod nim telefon, na którym uprzednio otworzysz aplikację z afrykańskimi bajkami, będziesz świadkiem niesamowitego, świetlno-dźwiękowego pokazu, który zapamiętasz do końca życia!

PS3

Producent popularnych Whooperów otworzył pierwszy swój punkt w Brukseli, problem w tym, że nie w centrum miasta, a na przedmieściach, gdzie nie każdy może dojechać. Burger King znalazł na to sposób!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij