Ruszają zapisy na trzecią edycję Polish Tech Night w Berlinie

Ruszają zapisy na trzecią edycję Polish Tech Night w Berlinie

Trzecia edycja Polish Tech Night odbędzie się 6 grudnia 2017 r. w Berlinie. Polish Tech Night to nie tylko wieczorny event, podczas którego organizatorzy SIBB e.V, SpeedUp Venture Capital Group, Polish Berlin Tech oraz BST Media Solutions zapewniają cenny networking z przedstawicielami polskiej...

...i niemieckiej sceny startupowej. To również możliwość zaprezentowania się polskich startupów na berlińskiej scenie, warsztaty, podczas których można zdobyć wiedzę na temat swoistości niemieckiego rynku oraz zwiedzanie biur coworkingowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Z każdą kolejną edycją Polish Tech Night spotykamy się z coraz większym zainteresowaniem polską sceną startupową, szczególnie ze strony niemieckich inwestorów. Najlepszym tego przykładem jest wsparcie trzeciej edycji wydarzenia przez Sunfish Partners - mówi Ula Lachowicz, założycielka Polish Berlin Tech.

Jak podaje Lachowicz, głównym sponsorem trzeciej edycji nocy polskich technologii jest Sunfish Partners - inwestor z ponad 50-letnim doświadczeniem, który wzniósł na wyżyny takich gigantów jak Rocket Internet, Test IO, Cuandoo i wielu innych. Kolejnym sponsorem z wieloletnią ekspertyzą jest Berliner Volksbank - Polish Desk, obecny na niemieckim rynku od 1946 r. Bez wątpienia polskie startupy dostaną szansę zdobycia wiedzy od najlepszych!

Na wieczornym wydarzeniu uzupełniająco do prezentacji startupów odbędzie się FireChat z ekspertami, podczas którego zostaną poruszone tematy DeepTech. Nazwiska gości zostaną ogłoszone tuż przed eventem, organizatorzy trzymają nas w napięciu!

Zgłoszenia należy składać do 17 listopada 2017 r., do godziny 20:00 - Link do rejestracji. Podczas składania aplikacji startupy mają trzy opcje do wyboru (wszystkie darmowe): a)warsztaty b)pitch+warsztaty+tour c)warsztaty+tour.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij
Reklama Zamknij