Ballantine’s stworzył serial o poświęceniu miłości dla stworzenia czegoś ponadczasowego. Na ekranie: Wojciech Zieliński, Czesław Mozil, Tede czy Olga Frycz

Ballantine’s stworzył serial o poświęceniu miłości dla stworzenia czegoś ponadczasowego. Na ekranie: Wojciech Zieliński, Czesław Mozil, Tede czy Olga Frycz

Marka Ballantine's stworzyła serial „Kropla Prawdy”, który jest opowieścią o poświęceniu miłości dla stworzenia dzieła, które przeżyję na wielki. W bohaterów serialu wcieliły się nie tylko gwiazdy kina, ale także muzycy i… whisky.

Akcja serialu rozgrywa się w hotelowym barze, przy którym widzimy barmana i siedzącego z nim mężczyznę. Człowieka, który skrywa wielką tajemnicę. Nikt nie wie kim jest, skąd pochodzi i dlaczego ukrywa się za ciemnymi okularami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nieznajomy opowiada historię mężczyzny, który poświęcił miłość kobiety, by stworzyć dzieło, jakiego jeszcze nie było...

W rolach głównych występują Wojciech Zieliński, Jacek Koman, Olga Frycz i Marek Bukowski oraz Tede i Czesław Mozil. Serial składa się z 5 odcinków, które są emitowane na fanpage’u marki na Facebooku oraz na kanale Youtube.

Projekt ma na celu wciągniecie polskich widzów w świat marki i przekazanie wszystkiego, co wie brand na temat złotego trunku!

Nie możemy doczekać się kolejnych odcinków!

PS

Ballantines nie jako pierwszy sięgnął po storytelling. Allegro co jakiś czas wypuszcza legendarne opowieści w nowych, współczesnych wersjach. W świecie legend możemy poznać zagrożenia prasłowiańskich czasów, odkryć nieznane karty historii i sprawdzić, kto od wieków miesza w polskim kotle.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij