Amerykański producent filmowy Two Points Films i Cinemobile podpisały umowę o wspołpracy przy promocji filmu „Przy Planty 7/9 (Bogdan’s Journey)

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Amerykański producent filmowy Two Points Films i Cinemobile podpisały umowę o wspołpracy przy promocji filmu „Przy Planty 7/9 (Bogdan’s Journey)

Amerykański producent filmowy Two Points Films oraz polski producent filmowy Metro Films zdecydowali, że promocją ich wspólnego dzieła, filmu pt.: „Przy Planty 7/9” (Bogdan’s Journey) w Polsce zajmie się firma Cinémobile.

Jest to kontynuacja współpracy, którą firmy rozpoczęły w maju 2016 r.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Praca przy promocji tego filmu to dla nas wyjątkowy zaszczyt. Bardzo cieszymy się, że producenci filmu docenili dotychczasową współpracę z nami i zdecydowali się powierzyć nam działania związane z promocją filmu w Polsce.” – mówi Edyta Płaczkowska, Dyrektor Zarządzająca Cinémobile.

Współpraca obejmuje PR filmu oraz wsparcie marketingowe w obszarze dystrybucji kinowej dokumentu.

„Przy Planty 7/9” (Bogdan’s Journey) to film dokumentalny w reżyserii Michała Jaskulskiego i Lawrence’a Loewingera. Reżyserzy filmu – polski katolik i amerykański Żyd – przez blisko dziesięć lat realizacji filmu uczyli się wspólnego spojrzenia na historię pogromu kieleckiego. W filmie przedstawiają widzom historię o tym, jak wiele może się zmienić między ludźmi, gdy nawet najtrudniejsza prawda przekazywana jest z miłością.

Po raz pierwszy film został pokazany podczas Festiwalu Docs Against Gravity w maju 2016r. Światowa uroczysta premiera filmu odbyła się 22 czerwca 2016 r. w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie.

"Przy Planty 7/9" pokazywany był na festiwalach w Polsce i za granicą, gdzie zdobył liczne nagrody.

W tym roku „Przy Planty 7/9” wchodzi do kin 8 grudnia. Będzie pokazywany w wybranych kinach w całej Polsce, m.in. w ramach "Święta kina”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij