ǝuoɹʇs ɐƃnɹp ɐu ǝıs ɐɔɐɹʍʎʍ ʇɐıʍs

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
ǝuoɹʇs ɐƃnɹp ɐu ǝıs ɐɔɐɹʍʎʍ ʇɐıʍs

Kilka dni temu informowaliśmy o dziwnym zjawisku w Warszawie. Wygląd jednej ze stacji rowerów miejskich wzbudził niepokój przechodniów i mediów oraz... ekscytację fanów Stranger Things.

To oni, najwięksi śmiałkowie, gdy tylko zobaczyli zagadkową podpowiedź Jedenastki i Willa, udali się na Powiśle, wsiedli na oldschoolowe rowery i wyruszyli w drogę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wspólny przejazd był pełen niespodzianek, które po zmroku podnosiły ciśnienie i rozgrzewały atmosferę. Rowerzyści spotkali na swej drodze halloweenowe dynie i jaja Demogorgona. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwała w radiowozie policja (podwładni komendanta Hoppera?). Ostatnim punktem trasie był budynek na ulicy Smolnej. Aura miejsca nie zachęcała do wejścia do środka, a policyjna taśma i znaki ostrzegawcze wyraźnie kazały trzymać się od niego z daleka. Mimo to, ciekawość zwyciężyła nad strachem i wszyscy udali się w kierunku tajemniczego przejścia.

Po Drugiej Stronie czekało na nich... Hawkins - świat dobrze znany miłośnikom “Stranger Things”, pełen odniesień do serialu. Salon ozdobiony światełkami, wygodne fotele i przekąski - ulubione gofry Jedenastki oraz drink od Demogorgona, a przede wszystkim przedpremierowy pokaz pierwszego odcinka - wszystko to było nagrodą za odwagę. Najwięksi fani serialu w czwartkowy wieczór mogli poczuć się nie jak widzowie, ale bohaterowie “Stranger Things”.

Zdjęcia z akcji dostępne tutaj

... w Westwood Village Theater odbyła się oficjalna premiera drugiego sezonu serialu braci Duffer.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij