hub:raum IoT Academy Krakow – budzimy potencjał Internetu Rzeczy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
hub:raum IoT Academy Krakow – budzimy potencjał Internetu Rzeczy

hub:raum IoT Academy Krakow odbędzie się 8 listopada 2017r. w siedzibie hub:raum (ul. Przemysłowa 12, Kraków). Jest to już 6 spotkanie, poprzednie miały miejsce w Krakowie, Bukareszcie, Bratysławie, Zagrzebiu i Warszawie.

Nadchodzące wydarzenie – hub:raum IoT Academy Krakow - wspierane jest przez T-Mobile Polska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Link do wydarzenia tutaj.

hub:raum IoT Academy jest cyklem jednodniowych, bezpłatnych wydarzeń, które odbywają się w wybranych miastach Europy Środkowo-Wschodniej. Organizowane są przez hub:raum (inkubator przedsiębiorczości Deutsche Telekom) we współpracy z lokalnymi partnerami.

Jaki jest cel hub:raum IoT Academy w Krakowie?

Celem wydarzenia jest integracja wszystkich entuzjastów Internetu Rzeczy, ekspertów, startupów, kół naukowych i firm działających w tym obszarze. Jest to miejsce wymiany doświadczeń, wiedzy oraz wizji dotyczących rozwoju technologicznego i biznesowego Internetu Rzeczy w Polsce.

Struktura wydarzenia

1. Prezentacje

Główną część hub:raum IoT Academy stanowią prezentacje, których prelegentami są przedstawiciele startupów i firm działających w obszarze Internetu Rzeczy. Treści prezentacji stanowią odpowiedź na trudne pytania, które zadają sobie startupy i firmy na różnych etapach rozwoju. Prelegenci opowiadają, z jakimi wyzwaniami i problemami musieli się zmierzyć, zakładając i prowadząc swoje biznesy oraz jak rozwiązali określone trudności.

2. IoT Showroom

Równolegle do prezentacji odbywa się showroom dla firm, startupów i kół naukowych działających na uniwersytetach. Jest to okazja do zaprezentowania projektów szerszej widowni.

3. Warsztaty IoT

Dodatkowo, mają również miejsce warsztaty IoT, na których można nie tylko uzyskać praktyczną wiedzę na temat budowy projektów Internetu Rzeczy, ale również zbudować własny prototyp z wykorzystaniem mikrokontrolerów pod czujnym okiem specjalistów.

4. Office hours z zespołem hub:raum

Podczas wydarzenia istnieje możliwość konsultacji ze specjalistami hub:raum. Wystarczy umówić się na spotkanie, aby porozmawiać o swoim produkcie lub prototypie i dowiedzieć się, jak programy hub:raum pomogą rozwinąć nasz projekt.

Dla kogo jest IoT Fest w Krakowie?

Wydarzenie przygotowane jest z myślą o:

  • startupach znajdujących się na różnych etapach zaawansowania w rozwoju biznesu, które chciałyby mieć możliwość wzbogacenia swojej wiedzy, wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktu z innymi twórcami,
  • kołach naukowych, które tworzą rozwiązania IoT i pragną zweryfikować swoją wiedzę i umiejętności oraz pokazać światu swoje pomysły,
  • osobach interesujących się hardwarem,
  • firmach lub startupach z branży IoT, które szukają nowych kontaktów biznesowych,
  • oraz wszystkich osobach i firmach, dla których Internet Rzeczy jest ciekawym tematem, chciałyby dowiedzieć się jeszcze więcej w tym zakresie i podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij