Poo~Pourri po raz kolejny gra słowem w świątecznej reklamie odświeżacza powietrza. Czy tym razem spot również stanie się viralem?

Poo~Pourri po raz kolejny gra słowem w świątecznej reklamie odświeżacza powietrza. Czy tym razem spot również stanie się viralem?

W okresie przedświątecznym wszyscy marketerzy i specjaliści z branży reklamowej wyczekują na historie, które rozgrzeją nasze serca w czasie pierwszych mrozów.

Chociaż żeby mówić o świątecznym storytellingu jest jeszcze za wcześnie to mamy pytanie, czy zastanawialiście się kiedyś, jak świątecznie zareklamować odświeżacz powietrza do ubikacji?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Markę Poo~Pourri znają chyba wszyscy, którzy śledzą rynek reklamy. Brand, chyba jako pierwszy, wypuścił świąteczną reklamę w tym roku, która jak sądzimy, będzie kolejnym hitem, ponieważ w przcięgu 20 godzin od publikacji odtworzono ją ponad 2,5 miliona razy.

„You’ve Been Doing The Holidays All Wrong” to kolejny element bardzo jasno określonego wizerunku marki. Opiera się na mocno specyficznym poczuciu humoru i pomysłowej grze słów. Wyraźnie widać, że nic nie jest tu pozostawione przypadkowi. Nam się podoba! Dajcie znać, co myślicie!

PS

Poniżej możecie zobaczyć pozostałe reklamy marki, które w błyskawicznym tempie stawały się viralem!

PS2

W równie ciekawy sposób swój produkt reklamowało SquattyPotty, które jest producentem podnóżków toaletowych. Ich video również szybko stało się viralem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij