Nie bądź dzieckiem – pieniądze się liczą

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nie bądź dzieckiem – pieniądze się liczą

Pod takim hasłem 9 listopada br. wystartowała kampania, w ramach której Vienna Life zaprasza Polaków do podjęcia aktywnych działań w kwestiach finansowych. Jej celem jest zwrócenie uwagi na to, że pieniądze są ważne i warto je pomnażać, a nie czekać na wygraną na loterii.

Istotnym elementem kampanii jest poinformowanie o nowej usłudze inwestycyjnej – inPlus. Działania prowadzone są w Internecie oraz obejmują cykl artykułów w Gazecie Wyborczej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nie jest łatwo nauczyć się regularnie oszczędzać. Nie jest też prosto osiągać satysfakcjonujące zyski – ale warto sprawdzić nowe możliwości finansowe i pozwolić pieniądzom pracować, zamiast biernie czekać. Vienna Life w swojej kampanii zwraca uwagę na to jak można skutecznie inwestować, oszczędzając jednocześnie czas, którego nam wszystkim brakuje np. wybierając sprytne, nowoczesne narzędzia inwestycyjne.

– Wiemy, że 95% Polaków to klienci o niskiej lub umiarkowanej wiedzy o finansach. Nie mają oni zbyt wiele czasu czy chęci, by zajmować się inwestycjami na co dzień. Popełniają błędy, ponoszą starty i bywają rozczarowani. Właśnie z myślą o nich stworzyliśmy inPlus – nową usługę inwestycyjną. Klientom, którzy z niemałym trudem zaoszczędzą z domowego budżetu kilkaset złotych i chcą tę nadwyżkę zainwestować, udostępnia wiedzę i doświadczenie ekspertów. W ten sposób zdejmuje ona z nich ciężar podejmowania trudnych decyzji inwestycyjnych, a tym samym daje szansę na stabilne zyski oraz minimalizuje ryzyko strat w okresie gorszej koniunktury – mówi Agnieszka Książek, Dyrektor Marketingu Vienna Life.

Kampania „Nie bądź dzieckiem – pieniądze się liczą” obejmuje działania promocyjne w Internecie – bannery oraz portal edukacyjny www.pieniadzesielicza.pl, a także cykl artykułów w Gazecie Wyborczej oraz specjalną sekcję na stronie.

Za opracowanie strategii kampanii, jej wdrożenie oraz przygotowanie kontentu odpowiada agencja Walk. Kreacje graficzne zostały stworzone przez Gutenberg Networks, a media kupił Cube Group.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij