Marki zbiorowo wyśmiewają najnowszego iPhone'a. Tym razem z Apple śmieje się Google

Marki zbiorowo wyśmiewają najnowszego iPhone'a. Tym razem z Apple śmieje się Google

Przez niespełna 20 lat Google robi wszystko, by być bliżej nas. Brand pomaga ludziom odpowiadać na ważne życiowe pytania, szukać drogi do danego miejsca, a nawet rozmawiać z przyjaciółmi. W 2016 roku marka wypuściła także swój pierwszy telefon.

Kilka dni temu Google udostępniło reklamę, w której – z jednej strony skupia się na możliwościach swojego najnowszego smartfona – Piksela 2, a z drugiej wyśmiewa Apple, wytykając mu błędy w zabawny sposób. Marka przekonuje swoich użytkowników i niezdecydowanych, że dzięki inżynierom giganta, nigdy nie będą musieli oglądać żenujących komunikatów , których nienawidzą fani iPhone'a.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Film jest zabawnym i jego szybka akcja nie zanudza odbiorcy. Każda klatka w spocie to inna osoba, inny problem i nowe pytania. Bohaterami spotu byli: Salt Bae, raper Young MA, brytyjski meteorolog Michael Fish, David LaChapelle czy Dua Lipa.

PS

Niedawno również Samsung opublikował spot, który naśmiewał się z Apple. Reklama rozpoczyna się od sceny przed Apple Store w roku, gdy debiutował pierwszy iPhone. Koreański producent w spocie wyśmiewa między innymi brak wodoszczelności, slotu na karty microSD czy tradycyjnego złącza słuchawkowego. Reklama podbiła serca fanów Samsunga!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij