DayUp Raw&Go! – pierwszy baton z żywym jogurtem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
DayUp Raw&Go! – pierwszy baton z żywym jogurtem

DayUp Raw&Go! to pierwszy na rynku baton zbożowy z jogurtem z żywymi kulturami bakterii. DayUp Raw&Go! dzięki produkcji bez obróbki termicznej zachowuje wszystkie walory odżywcze, jednocześnie nie zawiera żadnych ulepszaczy.

Ten innowacyjny produkt stworzony został w duchu ‘czystej etykiety” tzn. nie zawiera konserwantów, dodanego cukru, ani innych sztucznych dodatków stosowanych w tego typu produktach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

DayUp Raw&Go! dzięki produkcji „na surowo” zachowuje wszystkie walory odżywcze, w tym żywe kultury bakterii jogurtowych.

Oferta składa się z 3 wariantów smakowych: malinowego, jagodowego i ananasowo kokosowego. Wszystkie trzy produkty w ponad 50% składają się z płatków owsianych. Ponadto zwierają soki owocowe oraz jogurt w proszku. Produkty charakteryzują się niską zawartością cukru (naturalnie pochodzącego z owoców) oraz dużą ilością białka.

Nowości DayUp Raw&Go! pokażą się na rynku od października 2017r. Będą dostępne w największych sieciach handlowych w Polsce. Ich rekomendowana cena detaliczna to 1,99 zł za opakowanie 35g.

Marka DayUp #bezściemy to naturalne i zdrowe przekąski na bazie owoców. Do tej pory w sprzedaży jest 5 wariantów smakowych DayUp classic – miksu owoców, jogurtu i ziaren zbóż.

Marka DayUp należy do Arteta Sp. z o.o. prężnie rozwijającej się firmy z branży spożywczej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij