SYZYGY przeprowadzi kluczowy projekt w transformacji cyfrowej KYOCERA Document Solutions

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
SYZYGY przeprowadzi kluczowy projekt w transformacji cyfrowej KYOCERA Document Solutions

Grupa SYZYGY należąca do WPP, wygrała przetarg na przeprowadzenie kluczowego projektu w transformacji cyfrowej firmy KYCOERA Document Solutions Europe (region EMEA).

Globalnie KYCOERA Document Solutions zajmuje się produkcją oraz rozwijaniem takich produktów jak monochromatyczne i kolorowe drukarki, produkty wielofunkcyjne, urządzenia wielkoformatowe i inteligentne oprogramowania. SYZYGY przeprowadzi projekt, dzięki której KYOCERA stanie się dostawcą kompleksowych rozwiązań zarządzania dokumentami, a nie tylko producentem sprzętu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

SYZYGY pomoże firmie KYOCERA w zbudowaniu europejskiej platformy internetowej opartej na technologii Adobe Marketing Suite pozwalającej na większą elastyczność, targetowanie, raportowanie w czasie rzeczywistym i automatyzacje procesów decyzyjnych. Platforma będzie ewoluować dzięki zastosowaniu mechanizmów machine learning, co w przyszłości ułatwi zarządzanie kontaktami biznesowymi w świecie online. SYZYGY będzie wspierać firmę w zakresie strategicznym, wdrożeniowym oraz przy utrzymaniu systemów.

W ramach dwuletniego programu SYZYGY zaprojektuje oraz wdroży platformę dedykowaną 17 rynkom. Londyński oddział SYZYGY zajmie się strategią, designem, pracą z danymi oraz działaniami w zakresie UX, SYZYGY Warsaw będzie odpowiedzialne za wdrożenie i rozwój platformy.

SYZYGY łączy w sobie siłę kreatywności i technologię, wszystko po to, żeby dostarczyć rozwiązania, które zrewolucjonizują nasze korzystanie z technologii cyfrowej i zasobów danych. Rozwiązania te, pomogą nam rozwinąć markę KYOCERA, wprowadzić innowacje i stworzą nowe możliwości biznesowe dla naszych dystrybutorów, sprzedawców i ich partnerów w regionie EMEA”. – mówi Jose Mª Estébanez, Expert Campaign Management w KYOCREA Document Solutions.

To współpraca idealna – SYZYGY zarówno podziela, jak i potrafi zrealizować wizję KYOCERA opartą na klientocentryzmie i cieszymy się, że możemy zacząć budować spersonalizowane, oparte na danych narzędzia. Chodzi również o transformację wewnętrzną w KYOCERA: dostarczymy rozwiązania, które pomogą rozwijać markę klienta w świecie digital i zdecydowanie ułatwią uruchamianie i zarządzanie kampaniami”. – mówi Dominic Waghorn, Strategy Director w SYZYGY.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij