Agencja Pełka 360˚ dla Adiuvo Investments SA

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Pełka 360˚ dla Adiuvo Investments SA

Agencja Elżbieta Pełka Creative Services (nazwa handlowa PEŁKA 360˚) rozpoczęła współpracę z Grupą Adiuvo Investments SA, która skupia na selekcji, rozwoju, finansowaniu i komercjalizacji innowacyjnych projektów z branży well-being oraz medycyny cyfrowej na rynku międzynarodowym.

Umowę zawarto w wyniku rekomendacji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja Pełka 360˚ odpowiedzialna jest za PR korporacyjny zmierzający do budowania pozytywnego wizerunku Spółek wchodzących w skład Grupy Adiuvo. Działania obejmują m.in. media relations, doradztwo strategiczne i pozycjonowanie ekspertów.

Adiuvo Investments notowana jest od 2015 r. na rynku głównym GPW. Zakres przedmiotowy działalności spółki obejmuje rozwój technologii w obszarze monitorowania zdrowia (głównie poprzez nieinwazyjne technologie nasobne), optymalizacji badań klinicznych (z wykorzystaniem tzw. Real World Data) oraz w obszarze nowoczesnych suplementów diety i żywności funkcjonalnej o udokumentowanej biodostępności. Aktualnie w portfolio Adiuvo znajduje się 15 technologii i ponad 30 powiązanych z nimi produktów.

Dzięki zapewnieniu ochrony własności intelektualnej, walidacji technologii w badaniach klinicznych w standardzie farmaceutycznym oraz pozyskiwaniu certyfikatów dopuszczających produkty do obrotu na rynku Adiuvo potrafi komercjalizować projekty w różnorodnych modelach biznesowych i w skali międzynarodowej.

Agencja Pełka 360° specjalizuje się w promowaniu innowacyjnych pomysłów, technologii oraz nowych rozwiązań komunikacyjnych. W portfolio Agencji znajdują się marki: New Holland, Unilever, Sopharma, Amplus, Amway, banki spółdzielcze, Ministerstwo Rozwoju, Stowarzyszenie Interim Managers, Polish National Sales Awards oraz Fundacja Sue Ryder.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij