Nowi eksperci zasilili szeregi Whites

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowi eksperci zasilili szeregi Whites

W ostatnim czasie do zespołu agencji Whites dołączyło kilku ekspertów, którzy mają zintensyfikować dotychczasowe działania firmy: Marcin Piotrowski jako Account Manager, Wojciech Spychalski jako Head of Performance oraz Paulina Czajkowska jako Marketing Specialist.

Agencja Whites specjalizuje się w budowaniu widoczności marek w internecie. Dla swoich klientów wdraża strategie działań digitalowych i osiąga maksymalne efekty dzięki dobieraniu optymalnych narzędzi, m.in SEO, kampanii PPC, Content Marketingu czy Social Media Marketingu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Bardzo cieszę się, że do Whites dołączyli tak świetni ludzie. Rok 2018 to dla nas nowe zadania, pomysły na rozwój i zwiększające się grono klientów, dlatego rekrutacje i praca z najlepszymi specjalistami to nasze kluczowe wyzwanie - komentuje Anna Ałaszkiewicz, dyrektor zarządzająca Whites.

Marcin Piotrowski zajmuje się obsługą bieżących projektów oraz pozyskiwaniem nowych klientów dla agencji. Posiada prawie 10 lat doświadczenia w obsłudze klienta, a od ponad 4 lat z sukcesem doradza firmom w zakresie new business. Prywatnie interesuje się nowymi technologiami, uwielbia grać w squasha, a dla równowagi relaksuje się przy bilardzie.

Wojciech Spychalski pokieruje zespołem odpowiedzialnym za performance marketing. Posiada ponad 8 lat doświadczenia w digitalu, zarówno jeżeli chodzi o kreację, tworzenie treści, jak i analitykę oraz SEM. Przez wiele lat mieszkał we Francji, gdzie współpracował z dużymi graczami na rynku reklamowym, jak np. DDB czy Publicis. Prywatnie znany jest z tego, że codziennie wstaje przed 5 oraz uwielbia literaturę reportażu i sport.

Paulina Czajkowska odpowiedzialna będzie za promocję marki Whites na nowo utworzonym stanowisku specjalisty ds. marketingu. Od ponad 4 lat zajmuje się komunikacją w mediach społecznościowych ze strony klienta, głównie z branży IT. Tworzyła treści dla startupów i software house’ów. Prywatnie interesuje się fantastyką, DIY oraz uwielbia gotować.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij