Beats By Dre opublikował spot, który inspiruje do pokonywania wewnętrznych barier! W spocie Serena Williams, Neymara jr czy Cara Delevingne

Beats By Dre opublikował spot, który inspiruje do pokonywania wewnętrznych barier! W spocie Serena Williams, Neymara jr czy Cara Delevingne

W zeszłym tygodniu marka Beats By Dre rozpoczęła kampanię „Above The Noise”, której bohaterami są m.in. Serena Williams, Neymar jr., Cara Delevingne.

Spot jest przedstawiony jako bajka, która przenosi odbiorców do sytuacji, z którymi gwiazdy kampanii zmagały się w młodości. Presja otoczenia, rodziców, stres, zastraszanie. Jednak widzimy w nim coś więcej, siłę, wytrwałość i niesamowity sukces.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania została ubrana w piękną bajkę o sukcesie i mierzeniu się z hałasem za pomocą nowych słuchawek Beats By Dre! Nie ma co, nas spot zainspirował do pokonywania wewnętrznych barier!

Za przygotowanie reklamy odpowiada agencja JohnXHannes z Nowego Jorku. Tłem muzycznym spotu jest piosenka „Don't Tell Me” Ruela.

PS

BMW ciągle mocno pracuje nad ulepszaniem swoich modeli, ale nie zapomina o swoich użytkownikach. Niedawno, wraz z premierą nowego sedana, marka opowiedziała piękną historię, z której każdy może czerpać siłę. Marka mówi jedno: nie poddawajcie się i walczcie do końca.

PS2

Neymara mieliśmy już przyjemność zobaczyć w reklamie marki

PS3

Muzyka jest wśród nas niezależnie od tego, czy słuchamy jej przez słuchawki, w samochodzie czy na cały regulator. W zeszłym roku YouTube promował swoją aplikacją Youtube Music, do której stworzona została kampania, stawiająca przed nami pytanie “Co mówi o Tobie muzyka, której słuchasz?”.

PS4

Znany ze swoich pomysłowych teledysków zespół OK Go postanowił po raz kolejny zadziwić widzów. Tym razem zespół wykorzystał w tym celu aż 567 drukarek.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij
Reklama Zamknij