Jack Wolfskin wspiera bohaterkę „Kobiety na krańcu świata"

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jack Wolfskin wspiera bohaterkę „Kobiety na krańcu świata

Martyna Wojciechowska i Jack Wolfskin przekażą świąteczne prezenty dla bohaterki znanej z programu „Kobieta na krańcu świata”. Wybrana odzież pomoże zapewnić zimą komfort nastolatce mieszkającej w Mongolii.

Pamiętacie 14-letnią Akhbotę z 2. odcinka, 9. sezonu „Kobiety na krańcu świata”? Odwiedzająca ją Martyna, wraz z ekipą filmową doświadczyła ekstremalnych warunków, w jakich przyszło wychowywać się dziewczynie. Surowy klimat gór i stepów dawał się we znaki nawet wiosną. Po powrocie, poruszona losem swojej bohaterki postanowiła wraz z Jack Wolfskin zatroszczyć się o odpowiedni ubiór dla Aghboty. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W warszawskim salonie Jack Wolfskin Złote Tarasy, Ambasadorka marki wyselekcjonowała ubrania i akcesoria, które trafią w potrzeby i gusta nastolatki.

Główną ochronę przed wiatrem, śniegiem i niską temperaturą zapewni wiatroszczelna, wodoodporna i wytrzymała na zniszczenia kurtka z puchowym wypełnieniem - Icefjord. Wśród prezentów znajdą się także spodnie, czapki, rękawiczki, polary i bielizna termoaktywna. Odzież jeszcze w tym roku zostanie wysłana w górskie tereny Ałtaju. 

„Cieszymy się, że razem z Martyną możemy przekazać Aghbocie rzeczy, dzięki którym będzie mogła rozwijać swoją pasję w większym komforcie, a i sprawią jej po prostu dodatkową, dziewczęcą radość. Mocno trzymamy kciuki za dalsze losy tej wyjątkowej bohaterki!” – mówią przedstawiciele Jack Wolfskin. 

To właśnie skuteczność w ochronie przed zimnem i wiatrem oraz wartości wyznawane przez tworzących markę Jack Wolfskin skłoniły Martynę Wojciechowską do współpracy. Jack zapewnił komfortowe warunki pracy „Kobiety na krańcu świata”, podczas kręcenia odcinków programu w Pakistanie, Boliwii i Mongolii.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij