Nagrody Biznesu Sportowego 2017 - zgłoś swojego faworyta!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nagrody Biznesu Sportowego 2017 - zgłoś swojego faworyta!

Mijający rok obfitował w liczne sukcesy sportowe, takie jak awans piłkarskiej reprezentacji na Mistrzostwa Świata w Rosji, znakomity występ reprezentantów Polski podczas Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce oraz Mistrzostwo Świata polskich skoczków narciarskich.

Sukcesy te idą w parze z postępującym rozwojem polskiego sportu. Chcąc docenić znaczenie wiedzy, umiejętności i doświadczenia w procesach zarządzania sportem, 22 marca 2018 roku już po raz 14 wręczone zostaną Nagrody Biznesu Sportowego. Zachęcamy do zgłaszania swoich faworytów, którzy będą mieli szansę powalczyć o jedną ze Statuetek DEMES, które zostaną wręczone podczas uroczystej Gali Sportu i Biznesu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak wiadomo, osiągnięcia sportowców są nie tylko efektem ich ciężkiej pracy, ale składają się na to również inne elementy, takie jak mądre zarządzanie, wiedza i umiejętności. W związku z tym wciąż rośnie znaczenie marketingu sportowego, a także sponsoringu, dzięki którym tworzone są odpowiednie warunki do rozwoju.

22 marca 2018 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbędzie się Gala Sportu i Biznesu, podczas której zostaną przyznane wyjątkowe Nagrody Biznesu Sportowego. Statuetkami DEMES zostaną uhonorowane osoby i instytucje, które znaczącą wpływają na profesjonalizację i rozwój sportu w Polsce.

Formuła Nagród Biznesu Sportowego

Nagrody Biznesu Sportowego są najbardziej prestiżowym wyróżnieniem w branży marketingu sportowego. Od 14 lat są one przyznawane w celu uhonorowania najlepszych inicjatyw i projektów umożliwiających sportowcom osiąganie coraz lepszych wyników. Nagrody zostaną przyznane w 13 kategoriach:

1. Sportowy Wizerunek

2. Sponsor Sportu

3. Organizacja Sportowa

4. Obiekt Sportowy

5. Wydarzenie Sportowe

6. Aktywne Społeczeństwo

7. Osobowość Mediów

8. Kampania Marketingowa

9. Video Sportowe

10. Social Media

11. e-Sport

12. DEMES Honorowy

13. DEMES Zagraniczny

Za wysoki standard przebiegu głosowania dba Partner-Audytor, firma Sponsoring Insight Reseach & Consulting, uznany specjalista z zakresu audytu, badań, analiz i doradztwa w dziedzinie sponsoringu oraz marketingu sportu i kultury.

Zgłoś swojego kandydata!

Już dziś możesz wesprzeć swoich kandydatów i zgłosić ich do zdobycia prestiżowych Nagród Biznesu Sportowego. W tym roku szczególnie zapraszamy do zgłaszania i nominowania kandydatów w nowej kategorii E-sport! Termin zgłoszeń upływa 22 stycznia 2018 roku. Więcej szczegółów na stronie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij