LOVE ADVENT - czyli kalendarz adwentowy dla tych, którzy nie lubią czekolady, wina, ale są fanami mody i pięknych kobiet

LOVE ADVENT - czyli kalendarz adwentowy dla tych, którzy nie lubią czekolady, wina, ale są fanami mody i pięknych kobiet

W Internecie i świecie mody nie ma oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia bez adwentowego LOVE Magazine. To kalendarz, w którym zamiast czekolady lub wina (co jest tegorocznym hitem) dostajemy gorący filmik ze znaną modelką.

Kalendarz Adwentowy magazynu LOVE – to coroczne, sezonowe święto kobiecości w Internecie, któremu przewodniczy redaktor naczelna Katie Grand. Każdego roku liczba widzów, których przyciągają specjalnie przygotowane filmiki, zwiększa się – w tym roku twórcy projektu spodziewają się, że kalendarz śledzić będzie 84 miliony widzów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym roku kalendarz charakteryzuje hasztag #staystrong, który odzwierciedlać ma siłę kobiet i fakt, że chcą zdobywać świat – każda na swój sposób. Modelki biorąca udział w kalendarzu to skrupulatnie wybrane kobiety, dzięki którym kalendarz stał się tytułem przesuwającym granicę między sztuką a gustami konsumenckimi.

Poniżej prezentujemy zapowiedź kalendarza, a filmy na każdy dzień znajdziecie → tutaj.

PS

Innym znanym kalendarzem, który sprawia, że niektórzy zatrzymują oddechy, jest Pirelli, kojarzony głównie ze zmysłowymi zdjęciami skąpo ubranych modelek w obiektywie sławnych fotografów. W 2016 r. kalendarz - zamiast perfekcyjnych modelek - pokazał nam zupełnie inne bohaterki zdjęć. Były nimi kobiety sukcesu: działaczki, aktywistki, aktorki, artystki i sportsmenki. W 2017 roku kalendarz przyniósł nam emocje nie tylko za sprawą swojego tytułu.

Tegorocznym fotografem kalendarza Pirelli 2018 jest Tim Walker, a zdjęcia będą odzwierciedlały ilustracje z książki Lewisa Carrolla w nowej aranżacji. Co ciekawe, w tym roku na kartach z kalendarza zobaczymy tylko czarnoskóre modelki.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij